"5 sievišķības noslēpumi": jogas nometne sievietēm

1. augusts 2012 00:00
980

No 17. līdz 19.augustam aicinām uz nometni pie jūras, kurā atpūtīsimies, dalīsimies un iedvesmosimies viena no otras, vingrināsim savu ķermeni, prātu un sirdi, iepazīsim labāk pašas sevi un darbosimies, lai justos labāk. Piesakies arī Tu! 

Nometnē būs gan Hatha, gan Kundalinī jogas nodarbības, lai stiprinātu ķermeni, uzlabotu vielmaiņu, atbrīvotos no enerģijas blokiem, veicinātu lokanību, jo fiziskā labklājība ir cieši saistīta ar garīgo labklājību. Par garīgo labklājību rūpēsimies meditācijās un nodarbībās,  vingrinoties izpaust un pieņemt savu patieso būtību, radošo enerģiju un stiprinot pašapziņu.

Īstai atpūtai ir nepieciešami daži priekšnosacījumi:

  • Garšīgs, veselīgs un labs ēdiens, kuru speciāli mums uz vietas gatavos pazīstamais ajūrvēdas pavārs Oļegs. 
  • Svaigs gaiss, jūras šalkas, kāpu priežu smarža. 
  • Meditācijas pie jūras vienatnē, ar līdzpaņemto vai uz vietas atrasto draudzeni; pastaigas un sarunas pie jūras – romantika!
  • Pieskārieni: esam sarūpējuši iespēju nometnes laikā baudīt relaksējošu, dziedinošu vai attīrošu masāžu (ja to vēlies, piesakies laikus!); līdzeklis kā sevi palutināt ar sen pierādītu efektu!
  • Pelde jūrā pirms vai pēc jogas nodarbībām sniedz ūdens veldzējošo un dziedējošo pieskārienu.
  • Sarunas, nesteidzīga pieredzes apmaiņa un dalīšanās – nenovērtējams atbalsts un iedvesmas avots. 
  • Visbeidzot pats svarīgākais – laba kompānija!

Mēs plānojam harmonisku fizisko un garīgo slodzi, kas ir piemērota jebkurai motivētai dalībniecei.  Visas trīs nomentes dienas vienos mantra harmonijai, lai jaunapgūtās zināšanas un pieredzes harmoniski iekļautu savā ikdienā.

Informācija par skolotājām

Agnese Guļāne

Esmu Kundalinī jogas skolotāja, kas specializējusies sieviešu, grūtniecības un pēcdzemdību perioda jogā. Kundalinī jogu apguvu gada garumā pie dažādiem pasniedzējiem no visas pasaules šeit pat Latvijā, tad sekoja apmācības grūtnieču un māmiņu jogā Tallinā. Slovēnijā papildināju zināšanas par sievišķību, jogu garīgam un fiziskam spēkam, par dažādiem sievišķības aspektiem.

Atzītas skolotājas no Lielbritānijas vadībā šos jautājumus turpinu studēt joprojām.

Visas teorētiskās zināšanas, ar kurām nodarbībās dalos, ir personīgi pārbaudītas praksē un atzītas par labām un ļoti svētīgām esam!:) tādēļ ar lielu prieku ar tām dalīšos arī ar jums.

Liene Krauze - Luste

Esmu Hatha jogas pasniedzēja ar patiesu interesi par šo jogas veidu kā iespēju sakārtot savu iekšējo būtību, vienlaicīgi attīstot fizisko ķermeni un atbrīvojoties no ikdienas gaitā uzkrātās informācijas.

Savas zināšanas iesmu ieguvusi vairāku gadu garumā nodarbojoties ar jogu un apgūstot pasniegšanas prasmes pie vairākiem daudzpusīgiem pasniedzējiem, kas pārstāv atšķirīgus Hatha jogas novirzienus. Šobrīd esmu gatava izmantot savu pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu citiem nonākt pie atklāsmēm, ko kustoties sniedz mūsu ķermenis.

Nometnes norises vieta

Šogad centra Miervidi nometnes notiks vasaras atpūtas bāzē Olnieki, Salacgrīvas novads.

Dalības maksa

Dalības maksā iekļauta dzīvošana viesu namā, trīsreizēja veģetāra ēdināšana un visas teorētiskās un praktiskās nodarbības.

Ja iemaksa tiek veikta līdz 20.jūlijam - 64 lati.

Ja iemaksa tiek veikta no 20.jūlija līdz 15.augustam - 69 lati.

Pēc pieteikuma saņemšanas jums tiks izsūtīts rēķins. Vietu skaits ir ierobežots! 

Vairāk par nometni uzzini šeit>> 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
natally 3. augusts 2012 11:54

Diezgan sālīti sanāk :/

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā