Ziemassvētku eglītes "svārku" noformējums

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. decembris 2018 11:58
1483

Ziemassvētku eglīte podiņā, cirsta egle vai mākslīgā eglīte - mūsdienās iespējas ir dažādas. Ļoti bieži lielākā uzmanība tiek veltīta svētku eglītes rotājumu izvēlei, bet egles apakšējā jeb svārku daļa tiek atstāta otrajā plānā.

Lai izveidotu pievilcīgu vizuālo skatu centrālajam svētku noformējumam, ir vērts padomāt arī par Ziemassvētku egles svārku noformēšanu.

Idejas eglītes svārku noformēšanai

Visērtākais un visvienkāršākais veids ir piesegt egles kāju ar audumu. Vari izmantot pūkainu vai rūtainu pledu, kas būtu pieskaņots eglītes rotājumu krāsām. Egles kājas piesegšanai var izmantot arī vecus adītus džemperus vai kažokādas paklājiņus.

Ja tev ir vairāk brīva laika un vēlēšanās nodarboties ar rokdarbiem, vari uzadīt vai uztamborēt sedziņu eglītes svārku daļai.

Šobrīd ļoti aktuāli ir pinumi, tāpēc eglīti vari ievietot pītā grozā. Izvēlies interjeram un svētku noformējumam atbilstošu grozu - gaišu vai tumšu, ar smalkāku vai biezāku pinumu. Grozu vari papildināt ar vati, spalvām, vilnas segu, eglītes rotājumiem vai lampiņu virteni.

Urbānā stila interjerā egles kāju vari noformēt, novietojot eglu metāla grozā - piemēram, vari izmantot veļas grozu. Metāla grozu var nopūst ar zelta, sudraba vai cita veida metālisku krāsu. Grozā stilīgi izskatīsies gan baltas pūkas, gan eglīšu rotājumi, gan saburzīts papīrs.

Retro stila eglītes svārku noformēšanai var izmantot vecas ragavas, lejkannu, katliņus vai citas mājsaimniecības lietas. Spaini, kurā ir ielikta eglīte, var aptīt ar vienkrāsainu papīru vai audumu.

Ziemassvētku eglītes apakšējā daļa nav iedomājama bez dāvanām. Lai eglītes apakša neizskatītos tukša, dekoratīvas dāvanu kastes var izmantot kā rotājumu.

Lai skaisti svētku tavās mājās!


Visi attēli no www.pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Missdzesa 10. decembris 2018 13:23

Jā, skaistas :$