Viss par un ap dārzu internetā.

nosiguldas
nosiguldas 21. janvāris 2014 14:48
3137

Pavisam nesen iesākām sarunu par tuvojošoss pavasari un iespējām iegādāties dažādas noderīgas lietas dārzam internetā.  Šo tēmu gribējās paturpināt un tā manās rokās nonāca ilgi gaidītais mans mīļākais dārza darbu žurnāls "IEVAS DĀRZS". Šoreiz biju ļoti patīkami pārsteigta, jo ar katru gadu tas paliek interesantāks un noderīgāks.

Pārējos žurnālos ir ļoti daudz skaistu attēlu, bet informācijas maz, vismaz man ir radusies tāda sajūta.

Baudot karstu tēju svētdien ar lielu interesi izlasīju no vāka līdz vākam. Ir ko baudīt gan tiem, kas audzē tomātus, gan tiem, kas vēlās iekārtot dārzu un kopšanā pielikt pēc iespējas mazāk pūļu. Es protams nevaru nepalielīties, jo šajā numurā ir iekļuvis arī mans dārzs. Manu uzmanību pievērsa saraksts ar internetvietnēm, kur var iegādāties sēklas un stādus, tāpēc izmantojot publicēto sarakstu un veicu apgaitu, protams ar savām piezīmēm. Ceru, ka tas būs noderīgs arī Jums, vismaz man jau noteikti, jo tagad vienā vietā būs visa nepieciešamā informācija. Papildus es pieminēju vēl pāris mājas lapas, kas pa ceļam uzradās, man likās ļoti interesanta informācija. Te būs iespēja atrast gan jaunumus un vietni, kur konkrēti norādīts, ko var jau sēt janvārī. Ir ļoti labi dažādi padomi dažādu situāciju risināšanai gan dārzā, gan uz balkona.

Sīkāk lasiet manā blogā http://darznieksiesacejs.blogspot.com/


Iesūti savu blogu arī tu, kā to izdarīt, lasi ŠEIT… 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 21. janvāris 2014 22:18 VesmaSk

būšu pateicīga,ja padalīsies ar rezultātiem

Rebeka 21. janvāris 2014 20:33

Pagājušajā gadā pasūtīju melno tomātu sēklas ebay.. nu neesmu dārzniece, bet nu izauga un saražoja tumšos tomātiņus. :)

VesmaSk 21. janvāris 2014 17:53

Tikko pāris dienas atpakaļ pasūtīju dažu interesantu tomātu sēklas no ebay.co.uk sēklas+piegāde - ap 2- 3 eiro, un sēklas pietiks gan man, gan vēl varēšu padalīties ar mammu. Par kvalitāti vēl nevaru spriest, bet, paskatoties cenas interesantām sēklām mūsu veikalos, saprotu, ka šādi ir lētāk un ērtāk.