Viss notiek!

mazaa raganina
mazaa raganina 24. augusts 2010 16:45
844

Te nu es sēžu haosa vidū.Pati radīju,pašai jānokopj. Tas nav stāsts par sirdi plosošām kaislībām vai zemestrīces radītiem kaitējumiem.Stāsts ir par REMONTU!Viss sākās pavisam nevainīgi.Es izdomāju,ka jānomaina bērnu istabā segums.Vīrs protams neiebilda,jo zinot mani tas būtu bezcerīgi...Vakar nopirkām jauno segumu.It kā ar to vēl nepietiktu es izdomāju,ka man jāuztaisa remonts arī tualetē un vannas istabā...Plkst.23 vakarā es sāku savu karjeru remontu veikšanā. Vīrs gan sevišķi priecīgs nebija, nedaudz sarūcāmies un viņš aizgāja gulēt.Izvācu tualeti,noskrūvēju visus liekos plauktus(aizvēsturiskos),tā kā enerģijas man bija atliku likām pārmetos uz vannas istabu un noplēsu vecās tapetes, arī vecos plauktus noskrūvēju.Attapos 1 naktī un tā kā man ar to vēl nebija gana, tad vēl izdomāju sataisīt galertu. Gulēt aizgāju ap 2 naktī.

 

Šorīt pamodos no tā,ka vīrs man atnesa kafiju gultā! Smaidīja kā runcis pavasarī un izrādās pie vainas manis gatavotais galerts.Zinu jau zinu,ka viņam garšo un tomēr iet tā mīlestība vīriešiem caur vēderu.

 

Tālāk ātri saplānojām dienas darbus un nolēmām ieklāt mīksto segumu puiku istabā. Izvācām istabu,noplēsu vecās grīdlīstes un pa vidu tam tualetē kasīju nost veco apmetumu. Tā kā vīrs man ir profesionālis celtniecības jautājumos,tad man tika smalki viss nostāstīts pa posmiem,kas un kā man jādara. Forši. 

 

Nolēmu nedaudz atpūsties un tad sākt kārtošanas darbus,jo mēbeles kādam bērnu istabā atpakaļ arī jāsaliek. 

 

Tikai nepārprotiet,man ir kolosāls vīrs,turklāt ar zelta rokām.Gan remontē pats,gan mēbeles taisa. Šobrīd viņš ir pārkrauts ar darbiem un tas bija vienīgais veids, kā tikt pie jaunas tualetes un vannas istabas,darīt to pašai.Un ziniet,nav nemaz grūti,tieši otrādi,tas dod daudz enerģijas un darbošanās prieka. 

 

P.S.Virtuvē arī būs remonts,bet pa nopietnam,tur bez vīrieša nu nekādi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 24. augusts 2010 22:38

Paldies!Par rezultātiem ziņošu!

minniite 24. augusts 2010 21:55

super !!!PAcietību darbus veicot.Un,lai rokas nenolaižas :))

miranda 24. augusts 2010 17:12

Mums pašlaik remonts notiek virtuvē. Vīrs ņemas pa vakariem pēc darba līdz pusnaktij. Mani tikai pasauc, lai pajautātu, kā es labāk gribu, un novērtētu. Tapetes, flīzes, skapīšus un visu citu izvēlējāmies kopā, bet noteicošā bija mana balss. Vīrs teica, ka vituve ir mana, kādu vēlos, tāda būs. :) Nevaru sagaidīt, kad varēšu rosīties jaunajā virtuvē. :)

mazaa raganina 24. augusts 2010 17:04

Citreiz man pašai par sevi jābrīnās no kurienes man tas viss rodās. Šobrīd ideju pilna galva un uzņēmības arī netrūkst.

24. augusts 2010 16:57

Ak,jē!Tev nu gan ir uzņēmība!Es tik vien varētu kā tos vecos plauktus noplēst:D