Viņa ilgojas..

thezeezee
thezeezee 28. februāris 2014 15:04
1126

Vakars. Krēsla. Viņa ieslēdz stāvlampu ar violetas krāsas abažūru noskaņai un labākam lasīšanas apgaismojumam. Skan klasiskās mūzikas pārraide viņas iemīļotākajā radio, un viņa iekārtojos uz dīvāna ar tējas tasi rokās. Dīvāns ir mūsdienīgs – viegli rūtotais audums labi sasaucas ar tumšās krāsas metāla roku balstiem abās dīvāna pusēs, un tā nelielais augstums padara dīvānu īpaši ērtai sēdēšanai bērniem un īsiem cilvēkiem, turklāt netipiski augstā atzveltne ļauj atspiest galvu pilnīgai relaksācijai. Sākas ilgi gaidītais atpūtas periods ar labu grāmatu, nomierinošu mūziku un pašai ar savu kompāniju.

Viņa atver grāmatu un iegrimst netipiskā sižeta aizraujošajos piedzīvojumos. Tiek aizmirsts viss, kas satraucis un nomācis viņu dienas gaitās visas nedēļas garumā, un viņa ļaujas prāta atslodzei sestdienas vakarā. Lai arī viņa ir pietiekami jauna, lai ballētos uz nebēdu pilsētas foršākajos klubos, taču viņa nekad nav rāvusies uz ballītēm, jo, nonākot savā omulīgajā rezidencē, reti uzrodas vēlme to pamest brīdī, kad saule vistuvāk apvārsnim un dodas pie miera. Varbūt tā ir intraverta daba, iespējams.

Viņa izdzīvo grāmatas varoņu piedzīvojumus kā savus, līdz brīdim, kad sajūt tirpas kājās, tāpēc nomaina sēdēšanas pozu. Pēc pārdesmit minūtēm mugurkauls brēc pilnā sparā, ka šodien jau gana strādāts un pieprasa atslodzi. Viņa izstiepjas visā garumā un turpina lasīt, guļot uz vēdera, bet šī nav īpaši ērta poza lasīšanai, tāpēc jau pēc brītiņa viņa atkal uzslienas sēdus. Brīdi svārstījusies, viņa atskārš, ka pienācis laiks padarīt lasīšanu vēl patīkamāku, jo mūždien dīvāns sabojā viņas vēlmi lasīt grāmatu līdz brīdim, kad acis krīt ciet. Viņai nepieciešams pupumaiss no sēdēšanai draudzīga mēbeļu auduma, turklāt tā dizainam noteikti jāsaskan ar jau istabā esošo stāvlampu ar violeto abažūru un bēšas krāsas tapetēm ar ziedu motīvu rakstu, kurš kļūst pamanāms tikai rūpīgi ieskatoties vai saulei iespīdot istabā. Puķainais pupumaiss būtu risinājums arī viņas mugurkaulam, ko jaunības neapdomībā sačakarēja ar pilnīgi nepareizu sēdēšanu, ja vien viņa toreiz būtu zinājusi un sapratusi, cik ilglaicīgas sekas tiks atstātas. Viņa domā. Un ilgojas.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 1. marts 2014 14:42

(Y)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā