Uzticami elektroenerģijas un gāzes piegādes pakalpojumi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. septembris 2020 12:05
79

Elektroenerģijas un gāzes tirgus Latvijā ir atvērts jau vairākus gadus, padarot šo tirgus sektoru pievilcīgu arī kaimiņu valstu uzņēmumiem, kuri var piedāvāt konkurētspējīgus un uzticamus energoresursu piegādes pakalpojumus. Lietuvas enerģētikas milzis “Ignitis group” izveidojis meitasuzņēmumus Igaunijā, Polijā un arī Latvijā, sniedzot iespēju mūsu biznesa klientiem izmantot kvalitatīvus un drošus energoresursu piegādes pakalpojumus. 

“Ignitis Latvija” galvenie attīstības un biznesa mērķi sasaucas ar visa koncerna izvirzīto stratēģiju, kas ietver inovācijas un investīcijas, paplašināšanos starptautiskā mērogā, ilgtspējīgas enerģijas (tajā skaitā arī zaļās enerģijas) attīstību, kvalitatīvu un efektīvu klientu apkalpošanu un caurspīdīgumu uzņēmuma darbībā, kas vairotu gan klientu, gan sadarbības partneru uzticību.

Elektroenerģija biznesa klientiem

Viens no “Ignitis Latvija” pamatpakalpojumiem, kas tiek nodrošināts, ir elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem. Klientiem pieejami gan fiksētas, gan elastīgas cenas produkti, ļaujot izvēlēties katram piemērotāko atbilstoši sava biznesa specifikai un elektroenerģijas lietošanas paradumiem.  

Fiksētās cenas produkti piemēroti klientiem, kuriem nepieciešama cenas stabilitāte vai kuri vēlas optimālu cenu par fiksētu elektroenerģijas daudzumu. Klientiem tiek piedāvāts slēgt līgumu uz fiksētu termiņu. 

Elastīgās cenas plāns būs pievilcīgs tiem, kuri gatavi riskēt un iegūt iespējami izdevīgāko cenu par elektroenerģiju attiecīgos tirgus apstākļos. Tādā gadījumā cenu par elektrību veidos divas komponentes: mainīgā daļa, kas atkarīga no elektroenerģijas cenas biržā Nord Pool, un fiksētās komponentes, kas veido piegādātāja peļņu. Elastīgās cenas plānam iespējams noslēgt beztermiņa līgumu, kuru iespējams pārtraukt jebkurā brīdī, paziņojot par to 30 dienas iepriekš. 

Saules enerģija

Saules enerģijas izmantošana ir viens no “Ignitis Latvija” ilgtspējas un sociālās atbildības aspektiem, kas tiek attīstīts, lai palielinātu zaļās elektroenerģijas īpatsvaru tirgū un izglītotu klientus par ieguvumiem, izvēloties saules enerģiju un uzstādot savā uzņēmumā saules paneļus.

Lai ieviestu klienta uzņēmumā saules enerģijas izmantošanu, “Ignitis Latvija” sadarbībā ar klientu veic projekta izstrādi un īstenošanu. Pēc tam, kad izstrādāts projekts, veikta reģistrācija un iegūtas visas nepieciešamās atļaujas, “Ignitis Latvija” nodrošina saules paneļu uzstādīšanu uz klienta ēkas jumta vai uz zemes. Līguma darbības laikā uzņēmums nodrošina elektrostacijas uzraudzību un garantijas servisu. Saules elektrostacijai “Ignitis Latvija” piedāvā iegādes variantu vai arī sadarbības modeli, kurā to uzstāda par uzņēmuma kapitālu un klients norēķinās ilgtermiņā 10 gadu garumā.

Klienta uzņēmums, izvēloties uzstādīt saules paneļus, iegūst vairākas konkurences priekšrocības – lielāku neatkarību no elektrotīkla, izmaksu ietaupījumu, ieguldījumu vides aizsardzībā, sociāli atbildīga un inovatīva uzņēmuma reputāciju. 

Dabasgāze biznesa klientiem

“Ignitis Latvija” pakalpojumu klāstā ir arī dabasgāzes piegāde uzņēmuma klientiem. Dabasgāzei šobrīd ir īpaši konkurētspējīgas cenas, tāpēc ir labs brīdis, lai fiksētu cenu savām dabasgāzes piegādēm nākotnē. “Ignitis Latvija” klientiem piedāvā gan fiksētas, gan elastīgas cenas produktus. Fiksētais piedāvājums klientiem ļauj plānot izmaksas par dabasgāzi ilgtermiņā, neizjūtot atkarību no tirgus cenu svārstībām, bet elastīgās cenas piedāvājums ļaus iegūt labāko iespējamo cenu par dabasgāzi attiecīgajos tirgus apstākļos. Cena tad būs atkarīga no dabasgāzes cenas biržā GASPOOL un fiksētas peļņas daļas piegādātājam. 

“Ignitis Latvija” ir pieredzējis un uzticams dabasgāzes piegādātājs, kuram ir vairākas konkurences priekšrocības – to skaitā diversificēti dabasgāzes piegādes avoti, kas sniedz lielāku neatkarību no Krievijas dabasgāzes, drošu un stabilu piegāžu nodrošināšana, konkurētspējīgas cenas, individuāli piedāvājumi katram klientam un izcils klientu serviss. 

Energotaupības risinājumi

“Ignitis Latvija” darbojas arī energotaupības segmentā, nodrošinot klientiem ESCO energotaupības risinājumus. Tas nozīmē, ka pakalpojuma sniedzējs iegulda savus līdzekļus modernu un energoefektīvu risinājumu uzstādīšanā, ļaujot iegūt ievērojamu ietaupījumu par energoresursu izmantošanu. Klients iegūst tūlītēju ietaupījumu un pakāpeniski no šī ietaupījuma atmaksā ESCO pakalpojuma sniedzēja ieguldītos līdzekļus. Pēc projekta beigām visa energoefektīvā infrastruktūra paliek klienta īpašumā, kā arī klients gūst visu finansiālo labumu no modernizācijas.  

ESCO pakalpojuma ietvaros iespējams uzņēmumā veikt apgaismojuma modernizāciju un ieviest alternatīvās enerģijas avotus. “Ignitis Latvija” speciālistiem ir visas vajadzīgās zināšanas un resursi, kā arī uzņēmums uzņemas visus ar šo procesu saistītos riskus un izaicinājumus, lai nodrošinātu klientam iespējami labāko modernizācijas plānu un rezultātu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies