Uzsāk ikgadējo labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. oktobris 2017 13:37
984

Šodien, 10. oktobrī, Bigbank jau ceturto gadu pēc kārtas izsludina labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo. Tās laikā ikviens sociālo tīklu lietotājs ir aicināts dalīties ar selfijiem, kuros tie ir redzami kopā ar saviem mājdzīvniekiem un pievienot tēmturi  #laiBigbankZiedo. Par katru publicēto selfiju banka ziedos 1,00 eiro dzīvnieku patversmei “Labās mājas”. 

Jau ikgadējas labdarības kampaņas ietvaros Bigbank ar sociālo tīklu lietotāju atbalstu novirza līdzekļus Juglas dzīvnieku patversmei “Labās mājas”. Šogad līdzekļi tiks iztērēti telpu apkurināšanai ziemas mēnešos, lai ikviens patversmē esošais mājdzīvnieks varētu gada aukstāko laiku pavadīt siltumā. Kampaņa sākas šodien, 10. oktobrī, un turpināsies līdz brīdim, kad būs savākta maksimālā ziedojuma summa – 4000 eiro. Labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem. Bigbank aicina atbalstīt kampaņu ne vien informatīvi, bet arī pašiem līdzdarboties patversmes dzīvē, ziedojot tai ļoti nepieciešamos līdzekļus dzīvnieku uzturēšanai.

“Tuvojas apkures sezona un mēs ļoti novērtējam iespēju par BigBank dāvinājumu iegādāties apkures granulas. “Labo māju” iemītniekiem ir iespēja auksto gadalaiku pavadīt apkurinātās telpās, kā kopējā platība ir 1000m3, tātad arī granulu patēriņš ir iespaidīgs. Bez siltuma nebūs arī “Labo māju”. Aicinu ikvienu piedalīties #laiBigbankZiedo kampaņā un izjust dāvināšanas prieku,” aicina patversmes “Labās mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

“Pārfrāzējot diženā domātāja Mahatmas Gandija teikto, ka sabiedrību vērtē pēc tās attieksmes pret saviem dzīvniekiem, mūsējā mēdz būt diametrāli pretēja. “Labās mājas” nenogurstoši strādā, lai aprūpētu dzīvniekus, kurus kā nevajadzīgas lietas cilvēki izmetuši mēslainē. Citi izvēlas būt sociāli atbildīgi un gatavi veltīt līdzekļus, laiku un pielikt savu roku patversmju atbalstam. Mums gribētos domāt, ka pasaule un uz tās mītošās radības, ir skaistas un mīlestības pilnas, un kā pasakās, pienāks diena, kad labais uzveiks ļauno,” sacīja Kārkliņa.

Šogad par kampaņas dalībniekiem, veidojot selfijus ar saviem mīluļiem, jau ir kļuvušas tādas Latvijā pazīstamas personas kā Aina Poiša, Samanta Tīna, Rūta Dūduma, Anete Ozoliņa, Olga Rajecka, Liene Greifāne un Andris Bulis. Pievienoties šim atbalstītāju pulkam aicinām ikvienu!

Kampaņas dalībniekus un citus interesentus gaidām publiskajā suņu staidzināšanas dienā 13. oktobrī plkst. 16.00 patversmē “Labās mājas”, svinīgi noslēdzot #laiBigbankZiedo kampaņu un dāvinot patversmes iemītniekiem rūpes un enerģisku pastaigu svaigā gaisā.

Vairāk par pasākumu lasiet šeit – https://www.facebook.com/events/1498880383499884/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā