Upeņu ērcīte un citi mošķi

nosiguldas
nosiguldas 12. marts 2014 13:46
1788

Mana dārza problēma ir Upeņu ērcīte, tāpēc sāku meklēt risinājumus un uzgāju vēl labu informāciju par citiem kaitēkļiem.

 20140312134218-73361.jpg
 
 Tad nu tā
Ērces bez problēmām pārziemo un izrādās, ka arī ķīmiskie līdzekļi pret tām ir maz efektīvi. Kā tas viss notiek. „Gaisam iesilstot virs +5 C,  upeņu pumpuros sākas rosība – tiek dētas olas, un pēc 2 – 3 nedēļām jaunā ērču paaudze to atstāj. Tūliņ rodas vēl viena paaudze, pumpurs sāk izskatīties pēc pārsprāgušas kāpostgalvas, sažūst un nokrīt, bet uz citiem pumpuriem devušies vairāki tūkstoši 0,2 mm garu ērcīšu. Jaunā paaudze nedaudz atpūšas un vasaras vidū turpina vairoties, līdz rudenī, temperatūrai pazeminoties zem +13 C, vienā pumpurā atkal ziemot gatavojas pāris tūkstoši īpatņu.”
 
Izlasot visu, ko vien atradu secinājumi visai bēdīgi.
Zari jāizgriež, vai jālikvidē viss krūms, ja nē var nodarboties ar pilnīgi bezjēdzīgu darbību, tas ir nolasīt upeņu pumpurus.

Bet par visu sīkāk http://darznieksiesacejs.blogspot.com/Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies