Unikālas koncepcijas ekspozīcijā rosīsies aktieri un sabiedrībā zināmas personības.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. marts 2019 15:23
540

Pirmo reizi Latvijā, izstādes “Māja 1” ietvaros, tiks ierīkota vēl nebijuša koncepta ekspozīcija.  Interjera un dizaina kvartāla DECCO CENTRS  stends tiks iekārtots kā reāla privātā interjera telpa mūsdienīgai ģimenei, visu sadzīves telpu apdares un iekārtojuma veidošanā izmantojot tikai DECCO CENTRS salonveikalu piedāvājumā esošos materiālus. 

Izstādes laikā DECCO CENTRS modernajā dzīvoklī notiks omulīga rosība. Nozares profesionāļi diskutēs par interjera telpu iekārtošanas pamatprincipiem un jaunākajām tendencēm, kā arī zonā darbosies sabiedrībā zināmas personības un aktieri, tiks rīkotas kulinārijas meistarklases. Izstādes viesiem DECCO CENTRS stendā ik dienas tiks piedāvāta plaša informatīvi izklaidējoša programma - ceturtdien un piektdien apmeklētājus gaida izglītojošas diskusijas ar nozares profesionāļiem par telpu iekārtošanas vadlīnijām, principiem un jaunākajām tendencēm. Savukārt, sestdien, 16. martā, stendā saimniekos Roberto Meloni, kurš visas dienas garumā tiksies ar radošiem ciemiņiem. 

Viena no pirmajām stendā viesosies interjera dizainere – māksliniece Kristiana Kazarjana, kas iekārtojusi šo unikālo interjera telpu. Stāstot par šī gada interjera tendencēm un jaunumiem, Kristiana izrādīs visas stendā iekārtotās sadzīves telpas. Šīs dienas turpinājumā Roberto apciemosSigne Meirāne,lai vadītu Tuvo Austrumu ēdienu pagatavošanas meistarklasi.  Svētdien, 17. martā, izstādes apmeklētāji aicināti piedalīties diskusijās kopā ar nozares profesionāļiem, lai iepazītos ar interjera iekārtošanas būtiskākajiem aspektiem, kā arī iesaistīties īpašā meistarklasē, lai kopā ar ēdienu entuziastu un raidījuma“Gatavo dabā” vadītāju Renāru Purmali noskaidrotu, kā ātri un vienkārši pagatavot neticami gardu biešu maizi, šokolādes brauniju vai saldējumu. 

DECCO CENTRS projekta attīstītājs Valdis Kirikovs uzsver, ka ideja par piedalīšanos izstādē radās, kvartālā saimniekojošiem uzņēmumiem kopīgi apspriežot kvartāla attīstības un atpazīstamības plānu Latvijas lielākajā interjera un mājas iekārtošanas izstādē. “Ar stenda konceptu vēlamies izcelt kvartāla DECCO CENTRS unikalitāti – viss mājokļa iekārtošanai vienuviet, sākot ar apdares materiāliem un beidzot ar mēbelēm un interjera precēm. Stenda konceptam tika apsvērti vairāki varianti, kā rezultātā izvēlējāmies un pilnveidojām kvartāla uzņēmēju ieteikto konceptu – izveidot dzīvokli. Šis stends būs īpašs arī ar to, ka apmeklētājiem tas būs baudāms tikai ar acīm un dzīvokļa iešpusē varēs vērot mākslinieku un sabiedrībā zināmu personību darbošanos, attēlojot ikdienišķu dzīvi mājās.”

Kas raksturīgs mūsdienu ģimenes dzīvoklim? Atbildes rodamas DECCO CENTRS izstādes stendā.

Latvijā līdz šim nebijuša koncepta izstāžu stendu projektējusi un iekārtojusi dizainere Kristiana Kazarjana. Būtiskākais radītās telpas koncepts – funkcionāls, ergonomisks, mūsdienīgs un estētisks interjers. Telpu noformējumā izmantoti mūsdienās aktuālie – dabīgie, cilvēkam un videi draudzīgie materiāli. Interjers veidots piezemētos, dabīgos toņos, apvienojumā ar spilgtiem akcentiem detaļās. 

Sienu apdarē izmantotas gan papīra tapetes ar šobrīd aktuāliem augu motīva rakstiem un ornamentiem, gan sienu krāsojums. Akmens masas lielformāta flīzes piešķir telpai unikālu dabīgā akmens klātbūtnes sajūtu. Sienu krāsojumā un detaļās dominē šī gada aktuālie krāsu toņi, viens no tiem – Flamingo, kurš ir nominēts kā 2019. gada krāsa. Iekļautās mēbeles ir estētiskas un funkcionālas. Korpusa un mīkstajās mēbelēs izmantotie materiāli ir viegli kopjami un aktuāli dizaina tendencēm. Apgaismojuma nodrošināšanai DECCO CENTRA stendā vērojami arī Latvijas ražotāju zīmoli, taču pats apgaismojums veidots, ievērojot mūsdienu automatizācijas inovatīvos risinājumus.

Mūsdienu ģimenes interjera telpai raksturīga elegance un akcenti detaļās, krāsu niansēs un materialitātē. Ievērojot šī brīža aktualitāti – interjerus papildināt ar detaļām, aksesuāriem un dizaina priekšmetiem, tādā veidā nianšu kopskats telpā veido noteiktu stilistiku, smalkumu un mājoklim piešķir individualitāti. Jebkurai ģimenei būtisks ir ne tikai estētisks dizains, bet arī funkcionālie risinājumi, proti, lai dzīvojamās telpas dizains kalpo cilvēkam. 

15.03.
(PIEKTDIENA)
AKTIERU PRIEKŠNESUMS VAI LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS UZSTĀŠANĀS
• Aktieri izspēlē dažas etīdes no ikdienas. Jābūt piesātinātām ar humoru, lai izstādes apmeklētājiem ir interesanti skatīties.
13:00 – 17:00 PREZENTĀCIJAS PA TĒMĀM AR UZŅĒMUMU DALĪBU
Tēmas:
• Guļamistabas iekārtošanas vadlīnijas un pamatprincipi
• Piemērotākie flīžu risinājumi katrai telpai
• Ar ko krāsot sienas un griestus bērnistabā?
• Kā sagatavot terasi vasaras sezonai?
• Kā izvēlēties savam mājoklim atbilstošākās durvis?
*Diskusija notiks starp uzņēmuma pārstāvi un moderatoru, iesaistot diskusijā arī izstādes apmeklētājus. Dodot iespēju uzdot interesējošo jautājumu nozares profesionālim. Diskusijas laikā var izmantot materiālus, kurus var iedot pataustīt izstādes apmeklētājiem.
Vienai tēmai tiks atvēlētas 15 min.
17:00-19:00 Aktieru uzstāšanās
 
16.03.
(SESTDIENA)
11:00 – 15:00 Roberto Meloni kā namatēvs
• 11:20 – 12:00 Kristiāna kā ciemiņš, kopā ar Roberto izies cauri stendam un pastāsta par šī gada tendencēm/jaunumiem.
• 12:30 – 14:30 Meistarklase ar Signi Meirāni un Roberto. Tuvākajiem skatītājiem būs iespēja nogaršot rezultātu. Meistarklase tiks translēta live.
• 14:30 – 14:50 neliels Roberto koncerts
• Ik pa laikam konkursi, Roberto uzdod jautājumu un pareizās atbildes autors saņems nelielu balvu no DECCO CENTRA.
10:00 – 11:00 Atieru uzstāšanās
15:00 – 19:00 Aktieru uzstāšanās
 
17.03.
(SVĒTDIENA)
10:00 – 12:00 PREZENTĀCIJAS PA TĒMĀM AR UZŅĒMUMU DALĪBU
• 5 svarīgas lietas, kas jāņem vērā iegādājoties savu sapņu dīvānu
• Kā izvēlēties viesistabas/ēdamistabas galdu?
• 10 praktiski padomi, kam pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu
12:00 – 14:00 MEISTARKLASE AR RENĀRU PURMALI
14:00 – 17:00 PREZENTĀCIJAS PA TĒMĀM AR UZŅĒMUMU DALĪBU
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies