TRI-BIO: eko, kas tīra

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. februāris 2018 12:42
1177

Ikvienam ir patīkami, ja māja spīd un laistās. Taču izvēloties tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus, ļoti bieži nākas saskarties ar uzskatu: jo spēcīgāks, jo labāks! Ne vienmēr spēcīgākais ir tas labākais un cilvēki neaizdomājas par to kādu iespaidu šie līdzekļi atstāj uz mūsu un mūsu bērnu veselību, uz apkārtējo vidi un būtiski - vai nekaitē arī pašai tīrāmajai virsmai?

Tas ir svarīgi. Jo ir ļoti daudz gadījumu mūsu praksē, kad klienti, labu gribot, savas jaunās santehnikas, vannas istabas vai virtuves virsmas tīrīšanai iegādājas dārgus un it kā kvalitatīvus tīrīšanas līdzekļus. Diemžēl tīrīšanas līdzekļi bieži vien satur šķīdinātājus, hloru, abrazīvas vai citas spēcīgas toksiskas ķīmiskas vielas, kā rezultātā virsma tiek bojāta. Tas var būt ar aci vēl nesaskatāms, bet mikroskopiskā līmenī radīts virsmas virsējās kārtas bojājums. Turpmāk virsmas vairs netiks pilnā mērā aizsargāta un ar laiku veidosies arī vizuāls defekts. Vai sliktākajā gadījumā tas ir  labi pamanāms virsmas bojājums, kuru visbiežāk vairs nevar labot. Rezultātā, virskārta vairs nevarēs pildīt savu aizsarg funkciju un nodrošināt nevainojamu izskatu. 

Tomēr, daudz svarīgāk par bojātām virsmām ir mūsu un mūsu bērnu veselība, kā arī apkārtējās vides drošība. Ķīmiskajos tīrīšanas līdzekļos ir atrodamas dažādas smaržvielas, krāsvielas un toksiskas vielas, kuras ne tikai grauj cilvēku imunitāti un veselību, bet arī atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz apkārtējo vidi. To ko mēs videi atdodam, mēs saņemam pretī, diemžēl piesārņojums pasaulē pieaug, kas ir neatgriezenisks fakts un lietojot plaši pazīstamos ķīmiskos līdzekļus, mēs tikai vairojam piesārņojumu uz apkārtējo vidi.

Jautājumu par tīrīšanas līdzekļu efektivitāti un iedarbību uz tīrāmajām virsmām, cilvēku veselību un vidi sev uzdeva arī produktu izstrādātāji ASV –  kompānija Sonata Enterprise Inc. Kā rezultātā tika piedāvāts risinājums: jaunākas paaudzes ekoloģiskie dabīgie un probiotiskie tīrīšanas līdzekļi TRI-BIO. Šie ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi ir tik pat efektīvi kā plaši pazīstamie kodīgas ķīmijas tīrīšanas līdzekļi (moto: EKO- KAS TĪRA), bet ir saudzīgi un droši tīrāmajām virsmām, pat pašām delikātākajām. 

Produktu izgatavošanā tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas un jaunākās bioķīmijas tehnoloģijas. Produkti ir koncentrēti un tādēļ ir ļoti ekonomiski lietošanā. Produkti ir izgatavoti no dabīgam augu  un minerālu sastāvdaļām (Dabīgie tīrīšanas līdzekļi) un/vai satur  probiotiķus - labvēlīgus dzīvus mikroorganismus, kas padziļināti tīra mikroskopiskā līmenī, iekļūstot neredzamās plaisiņās un porās . Virsma tiek pasargāta no pārlieku mitruma, neveidojas traipi pēc uzkopšanas, tiek likvidētas jebkāda veida smakas. Pēc tīrīšanas uz virsmas veidojas neredzama probiotiska aizsargkārtiņa, kas turpmāk rūpējas par pašu virsmu un rada labvēlīgu mikrovidi, aizkavējot kaitīgu mikroorganismu vairošanos un turklāt samazinot infekcijas risku.

Visi TRI-BIO tīrīšanas līdzekļi nesatur krāsvielas un smaržvielas, un ir ieteicami bērniem un cilvēkiem ar jūtīgu ādu vai noslieci uz astmu vai alerģijām. Produkti nesatur fosfātus, hloru, abrazīvus  un citas toksiskas vielas, viegli sadalās dabā, īpaši ieteicami mājās ar autonomo kanalizācijas sistēmu. Turklāt visiem produktiem ir piešķirts EKO sertifikāts.

TRI-BIO ir jau daudziem Māmiņu Klubā labi pazīstams, mēs esam par drošu un veselīgu vidi, nodrošinot ģimenēm tik tiešām ekoloģiskus un efektīvus tīrīšanas līdzekļus un vēl - mūsu preču sortimentā ir patiesi viss, kas katrai ģimenei vajadzīgs!

Tādēļ lieliska iespēja tieši februārī visos CENUKLUBS.LV veikalos iegādājies TRI-BIO tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus ar 40% atlaidi! Izmanto iespēju!

Jaunumiem vari sekot līdzi arī TRI-BIO facebook lapā https://www.facebook.com/TRIBIO.Latvija/

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies