TOP 5 idejas karstākajai vasaras dārza ballītei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. maijs 2018 14:18
1528

Vasara ir piemērotākais laiks dārza ballītēm. Lai ballīte paliktu atmiņā kā šīs vasaras „karstākais” notikums, tās plānošanā jāņem vērā dažas būtiskas lietas. Nav vajadzīgs apjomīgs budžets, lai sagādātu skaistus svētkus sev un saviem draugiem, iesaka pasākumu organizatore, Biznesa augstskolas Turība studente Vaiva Ribaka.

Dekorācijas sajūtu radīšanai

Labas ballītes pamatā vienmēr ir sajūtas, ko rada noformējums, ar kurām iespējams panākt vēlamo efektu un radīt noskaņu. Droši var izmantot visu, kas jau ir pieejams – dārza ziedus, stikla burkas vai trauciņus, kas apsieti ar košu lentīti vai mežģīni. Šādi izgreznotas šķietami vienkāršas lietas kalpos par interesantiem svečturiem. Noderēs arī citas mājās esošas lietas – gaismas virtenes, papīra dekorācijas, kuras var pārkrāsot, salikt īpaša secībā u.tml.

20180524141728-71715.jpg

Vasarīgu sajūtu var radīt arī pašlaik tik populārie smūtiji – izmanto zaļos vai krāsainos augļu un dārzeņu kokteiļus, kas ēdienu galdu padarīs dzīvīgāku, turklāt būs veselīga un stilīga uzkodu galda sastāvdaļa.

Ballītes panākumu atslēga vienojoša aktivitāte

Lai pasākums būtu interesants viesiem un neizvērstos tikai par sēdēšanu ap ugunskuru, ieteicams padomāt par atraktīvām spēlēm vai citām aktivitātēm, kas vienos sanākušos ciemiņus. Ja viesi savā starpā ir maz pazīstami, var izmantot dažādas iepazīšanās spēles, kas palīdz atraisīties un iepazīties. Daudz iepazīšanās spēļu idejas var atrast internetā vai improvizēt uz vietas, piemēram, aicinot ciemiņus raksturot sevi vienā vārdā, atklāt savu hobiju u.tml.

20180524141745-45757.jpg

Sagatavojies dažādiem laikapstākļiem

Arī vasarā laikapstākļi dažkārt var sagādāt nepatīkamus mirkļus. Lai izvairītos no lietus un vēja, ballītē vislabāk noderēs nojume vai telts. To piedāvājums pašlaik ir gana plašs, turklāt izvēles iespējas ir dažādās cenu kategorijās. Ja esi droša, ka nojume būs vajadzīga tikai vienam pasākumam, labs risinājums ir to iznomāt, kas neprasīs lielu finansiālu ieguldījumu. Lai lietus neierobežotu viesu mobilitāti, ieteicams padomāt par lietusmēteļu iegādi visiem viesiem.

Ļoti karstā laikā noderīgs būs saulessargs, zem kura viesiem patverties vai klasiska nojume. Parūpējies, lai ballītē netrūktu ūdens un atspirdzinošu dzērienu. Vislabāk, protams, ja tie būs atvēsināti. Dārza šļūtene var kalpot kā lieliska alternatīva atsvaidzinošai peldei, ja tuvumā nav pieejamas ūdenstilpnes.

20180524141803-18796.jpg

Nebaidies eksperimentēt

Lai ballīti padarītu neatkārtojamu, ieteicams padomāt par īpašām aktivitātēm, iesaistot visus viesus. Tā var būt kopīga gleznas veidošana, kurā katrs viesis var uzzīmēt ko sirdij tuvu vai vienoties par vienotu gleznas tematiku. Īpašus mirkļus palīdzēs radīt arī ideja par kopīgas roku nospiedumu sienas veidošanu vai vienošanos interesantā fotosesijā. Šādas aktivitātes radīs neaizmirstamus brīžus gan pašam ballītes organizatoram, gan viesiem.

Alternatīvas dārza ballītei

Arī pasākumu organizēšanas jomā ir tendences. Pēdējā laikā arvien vairāk tiek izmantotas netradicionālas vietas pasākumu norisei – meži, pasākumi uz laivām, pat šķūņi un siltumnīcas. Ja tev nav pieejams dārzs, bet vēlies sarīkot neaizmirstamu ballīti saviem draugiem, vari izvēlēties kādu citu alternatīvu, piemēram, noorganizē pikniku saulrietā pie jūras vai ballīti līdz rītausmai mežmalā ārpus pilsētas. Vasara ir pārsteigumu laiks, tāpēc nebaidies eksperimentēt un radi pati savu šīsvasaras pārsteigumu!

Autors: pasākumu organizatore, Biznesa augstskolas Turība studente Vaiva Ribaka

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 25. maijs 2018 10:23

Es laikam esmu...hmmm. dīvaina, bet man tiesam labak patīk ballītes no sērijas "sēdēšana ap ugunskuru", neka ballītes ar neveikliem mēginājumiem kaut kā nebūt izklaidēt viesus... un tiesi šī iemesla pēc es ļoti labprāt uzņemos rīkot pasākumus, teiksim, savie kolēģiem, par kuriem arī zinu, ka viņiem ir tieāši tā kā man - lieliska ballīte ir - labs ēdiens+vīns+nepiespiestas sarunas, bet nepatīk organizēt radiniekiem, jo zinu, ka to lokā ir daļa, kurai nav izdevusies ballīte, ja tajā nav dīvainas spēles, atrakcijas u.t.t. :D