Tomātu audzēšana rit pilnā sparā.

nosiguldas
nosiguldas 18. jūlijs 2014 15:23
2276

TAGAD VARU AR PĀRLIECĪBU TEIKT, KA TOMĀTU STĀDUS MĀKU AUDZĒT un siltumnīcas tomāti uz palodzes ražo. Mana siltumnīca tapa veselu pusotru gadu, gan ar dusmām, gan asarām.

 Bet rezultāts bija tā vērts. Kamēr celtniecības darbi turpinājās mani tomātiņi visu jūniju pavadīja uz palodzes. Jūlija pirmajās dienās, kad bija jāsāk stādīt tiem jau bija daži patiesi lieli tomāti, bet citas izejas nav jāsāk stādīt.

Kastītes kārtīgi salēju ar siltu ūdeni un akurāti atdalīju katru stādiņu. Visus stādiņus ieliku uz stundu ūdenī, kam pievienots augšanas stimulātors.

Stādi patiešām lieli.. Bija skaidrs, ka jāstāda dziļā bedrē. Sagatavoju bedres un iz dezinficēju ar ļoti karstu ūdeni, kam pievienoti zilie graudiņi.

Kad bedre bija sausa, tajā pildīju zemes maisījumu. Zemei pievienoju Lignosilīciju. 
 (Kas ir Lignosilīcijs jau minēju agrāk, tāpēc ieskatieties DĀRZA sadaļā, tur būs sīkāks apraksts.)

 Sastādīju savus tomātiņus un ar bažām gaidīju, kas notiks. Man par izbrīnu tomātu stādi sāka strauji saņemties un viens pateicībā, ka ticis brīvībā dāvāja man pirmo sarkano tomātu.

Katram tomātu stādam pievienoju 2.litrīgu plastmasas pudeli, kuru pildu ar vieglu mēslojuma šķīdumu. Man gan vēl patālu no kaimiņiem, kam tomāti jau līdz jumtam, bet es domāju, ka arī mani paspēs saņemties un dod labu ražu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies