Taupības nedēļa godam noturēta!

hiperkeri
hiperkeri 10. maijs 2011 14:07
583

Te atkal mazais nervu batutotājs ar savām idejām un vērojumiem.

 


 

Ir pagājusi nedēļa un šķiet,ka mans maks nemaz neziskatās tik traki. kāda pagājšnedēļ bija situācija? 10 ls makā un gaidīju stipendiju. tagad man ir 9.50 un vēl arvien gaidu stipendiju:D nav jau tā,ka nebūtu tērējusies-kaut kam aizdevu,kaut kam atdevu,kāds man atdeva,un tā nu neizskatās tik pesimistiski:D

 

tā teikt-daba nemīl tukšumu un izrādās-maciņš tāpat:D

 

tātad-kā man ir gājis??

 

man visgrūtāk ir ar visādu našķu neiegādāšanos,jo katru reizi ,kad nāku no nodarbībām,vēders ir gatavs pakļauties jebkuram kārdinājumam,kas gadās pa ceļu.

 

Labi tomēr zinot,ka mājās ledusskapī vienmēr kaut kas gaida,kas ir tikai jāsamiksē kopā vai jāuzcep(parastās gatavošanas procedūras)..

 

man sanāca viens kuriozs,kā dēļ man izdevās ietaupīt uz telefona rēķina:D:Dman nedēļas vidū piezvanīja no LMT un jautāja,kā es jūtoties kā jaunais viņu firmas klients(pasen pārgāju no Zelta Zives uz vO!karti!)-tad nu es pateicu VISU,ko par viņiem domāju,un dāvanā saņēmu internetu telefonā par brīvu un o!nedēļa izmēģinājumu..par brīvu. respektīvi,1000 sarunas minūtes un īsziņas runāju cik uziet:) tagad domāju turpināt to onedēļas padarīšanu,jo tomēr visi manējie ir iekš LMT un tas ir manāms ietaupījums manam maciņam:) pie tam-mēģināt norunāt tās 1000 minūtes:D:D tas nemaz nav tik viegli:D:D

 

tad vēl es biju Artelī uz manis noreklamēto koncertu-tā reiz bija izklaide par brīvu(kā reiz,atkal stuuulbs kuriozs- parasti dzērienus pasūta un uzreiz nopērk pie bāra,bet es pasūtīju un bārmene aizsūtēja sēdēt pie galdiņa-viesmīlis atnesīs..noklausījāmies koncertu(zāle pilna),automātiski uz koncerta beigām pa taisno-uz garderobēm..es PILNĪGI aizmirsu,ka vēl jāmeklē viesmīlis un jāpieprasa rēķins.. sanāca ļoti nesmuki(mana sirdsapziņa KLIEDZ),ka es aizšmaucu nesamaksājusi.. un tas ir BRIESMĪGII!!! es atliku maciņā naudu ar zīmīti ,lai ieietu nākošreiz un samaksātu,citādi ļoooooti slikti par to jūtos.nekas-jau rīt kārtējais pasākums-beidzot to varēšu izdarīt:) )

 

TĀ KĀ-JĀĀĀĀ,izdevās man ietaupīt:D:D:D baigais zaķis esmu,jājā..

 

starp citu-liels ietaupījums ir studentu statuss un etalona pieteikšana-tā kā,studējošās meitenes,VAJAG uztaisīt to etalonu-brauciens TIEŠĀM maksā tikai 25 santīmus! nezinu,cik vēl ilgi tā būs,tomēr ir vērts tādas ekonomijas dēļ aiziet līdz autoostai:)

 

principā nekur diži neesmu braukājusi,bet šo gribēju atgādināt,jo dažām transports varbūt aizņem lielu daļu budžeta. tad nu tāds SHARE jums,mīļās:)

 

re,kā zaķim gāja:)

 

tagad jāiet pakaļ LKB Life dāvanai:) liekas jau smieklīgi,ka principā esmu tādu saņēmusi,taču-ceru,ka būs iemesls nedomāt par risku tuvāko 3 mēnešu laikā:D

 

Sieviešu Klubā maijs – taupības mēnesis. Sākam eksperimentu

 

Kā ietaupīt 25 % uz veselības izdevumiem? Spied šeit un izlasi atbildi!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 10. maijs 2011 21:30

heima-nu,ja jums prieks,man arī prieks:)

heima 10. maijs 2011 21:14

;) Jā palasot tavus blogus uzreiz smaidīt gribas!

hiperkeri 10. maijs 2011 21:08

kintij-nevis taupīt,bet beidzot iemācīties,kā visefektīvāk rīkoties!:)

kintijasieviesuklubslv 10. maijs 2011 15:41

tiešām daba nemīl tukšumu :) paskat, kā viss iegrozās. tā turpinot, tiksi drīz arī pie darba :) un algas, kuru varēsi atkal taupīt :)