Tas ir viņš, mans pats labākais draugs

Autors: nosiguldas, 2012. gada 4. maijs, 13:03:00
Tas ir viņš, mans pats labākais draugs

Mani sauc Katrīne un zināt par ko es Jums pastāstīšu, par savu labāko draugu Mikiju. Mamma raksta, bet es sēžu blakus un uzanīgi vēroju, es nemāku lasīt, bet zinu ka tur ir rakstīta par mani un manu Mikiju.

Viņš ir smags, bet tagad arī viņš ir mums blakus, tikko atstiepu, lai parādītu ko mamma dara. Redzi Mikij tas esi tu. Nē vinam īsti dators nepatīk, tapēc lai mamma pastasta par mums abiem, vjo mēs abi esam viņas mīlulīši. Mamma negribēja atstāt vēl vienu kaķīti mājās, bet es viņu cieši piespiedu sev klāt un teicu, ka tas ir mans draugs. Tā mēs abi esam draugi jau gandrīz divus gadus. Kad nāku no dārziņa viņš skrien man pa ceļu pretī, kad ejam staigāt uz mežu Mikijs kā sunītis nāk man līdz. Pēc kāda brīža gan apsēžas un skatās uz mammu, viņai jāsaprot, ka kājiņas maziņas un būtu pēdējais laiks kaķīti panest rokā. Tā kā manai māsiņai un brālītim ir ļoti daudz gadu un viņi neprot ar mani spēlēties, tad mēs spēlējamies ar Mikiju.

Es viņam velku cepurīti un zeķītes. reizēm viņam ir siksniņa un es saku ka viņš ir mans sunīts un Mikijs lepni sēž pie siksnas un nekur neiet. Kamēr mamma neredz es Mikijam esmu iemācījusi ēst saldumus. Mēs tā klusiņām zem galda labprāt ēdam sausās brokastis, nu tās, kas ir kukurūzas graudi. Nesen pamēģināju, viņam garšo saldējums.

Viņš visu laiku ir ar mani un es visā ar viņu dalos. Mēs abi esam nešķirami.

No rīta viņš mani gaida uz verandas un kad skrienu uz šūpolēm viņš parasti pasteidzās pirmais, ieguļās šūpolēs un ar ķepu sit, lai es netiktu šūpoties, kad es apvainojos un eju sēdēt uz sava zirdziņa arī te bez viņa neiztikt, tad gan es dusmojos un saucu palīgā mammu. Mamma samīlē mūs abus, Mikijs murrā, bet es mammītei klusi iečukstu austiņā- Es tevi ļoti mīlu......

Iesūti arī sava mājdzīvnieka konkursa stāstu ar norādi Mājas mīluļu konkursam šeit!

www.royalcanin.lv

Katru nedēļu kādam no jaukajiem draudzības stāstiem tiks veicināšanas balviņa - kārbiņa pārtikas glabāšanai!

Bet galvenā balva - Royal Canin produktu grozs tieši tavam mīlulim!

Ja uzvarētāja mājas mīlulis būs suns, viņš saņems šādu komplektu.

Savukārt, ja laimīgais būs kaķa īpašnieks, tad šādu dāvanu komplektu no Royal Canin.