Tāda un ne savādāka!

mazaa raganina
mazaa raganina 8. oktobris 2010 13:06
788

 

1. Kāda "bīstamā mājsaimniece" Tu esi? Apraksti savu portretu,kāda esi tikai mājās! 

Es par sevi rūpējos gan ikdienā,gan svētkos.Mans ikdienas kosmētikas minimums ir pērlīšu pūderis, tuša,acu zīmulis,lūpu spīdums un protams mati,kaut minimāli,bet safrizēti. Un smarža,vismaz šādi es sevi iepriecinu.Mugurā obligāti kaut kas ērts,parasti bikses, džemperītis un noteikti zeķes,jo man kā salstošam cilvēkam tā ir dzīves nepieciešamība.

Es gan sevi nesauktu par,,Bīstamo mājsaimnieci" vārda tiešā nozīmē.Bīstama es kļūstu,ja manas lielās rosīšanās laikā kāds jaucas pa vidu vai nostaigā ar netīriem apaviem pa tikko mazgātu grīdu!Tas lūk ir bīstami!

 

2. Kas ir Tavi "ieroči"? Slota, slotas kāts (kā raganai), vai Asiņainā Mērija vakarā ērti ieritinoties pie TV! Uzraksti, ar kādiem palīgiem Tu darbojies pa māju un kas Tev uzlabo garastāvokli!

Mani ,,ieroči" ir putekļu sūcējs un mikrošķiedras lupatiņas.Garīgo man viennozīmīgi uzlabo skaļa mūzika fonā parasti,,Depeche mode" vai ,,Queen".

 

3. "Bīstamās mājsaimnieces" iemīļotākais seriāls vai filma! Kāda tā ir un kāpēc tieši tā?

 Seriāli:,,CSI"- detektīvi bija mana mīļākā lasāmviela,tagad skatos filmas.

,,NIP/TUK"(Mākslīgais skaistums")-šo seriālu skatos jau n-to reizi pēc kārtas.Kaut kas mani tājā visā saista un protams Kristiana lomas atveidotājs...!

,,Sekss un lielpilsēta"-=katras meitenes sapnis,skaiti tērpi,vīrieši un iespējas.

 

4. Pabeidz teikumu "No rīta es pamostos, nožāvājos un ...." 

...atkarībā no situācijas.

Variants A)man blakus ir ielīdis mazais mīļai dēliņš un mēs abi ,,ņurkājamies" pa gultu.

B) puikas brīnumainā kārtā vēl guļ un es mierīgi uztaisu savu rīta kafiju un izbaudu klusumu pirms vētras.

C)ir brīvdienu rīts un man tiek pasniegtas gultā brokastis,kafija un... mazais ziķeris.

 

5. Kas Tevi, t.i. "bīstamo mājsaimnieci" visvairāk spēj nokaitināt? Nu tā, ka trauki šķīst un zemes iet pa gaisu?

Parasti nekas nešķīst,bet nokaitināt var viegli.Ja neciena manu darbu...Ja esmu vairākas stundas visu tīrījusi,bet kāds visu uzreiz piemēslo...brrrrrr!

 

6. Vai Tev ir vajadzīga jauna sulu spiede? Priekš kam? Uzraksti kvēlu kvēlu vēlēšanos,lai tā piepildās!

Par sulu spiedi sapņoju jau sen,bet vienmēr atrodas kādi citi steidzamāki pirkumi un sulu spiede kārtējos reizi gaida savu kārtu.Sulu spiede vajadzīga,lai gatavotu  saviem mīļajiem un sev dažādas gardas un veselīgas sulas. ...no domām vien siekalas saskrēja mutē.

 

7. Vai Tu plāno ierasties "Bīstamo mājsaimnieču kokteiļu ballītē" 16.oktobrī un kādu kokteili Tu visvairāk vēlētos nogaršot?

Vēlētos kaut ko ne tik saldu,drīzāk saldskābu.Ko tieši?Neatteiktos nekad no ābolu sulas +???

 

Un kāda bīstamā mājsaimniece esi Tu? Iesūti savu blogu šeit:

3

 

Atceries, ka visas "bīstamās mājsaimnieces" 16.oktobrī tiek gaidītas pasākumā, kas notiks Elkor Plaza veikalā, kopā ar Sieviešu Klubu un jauno Philips superrrrrīgo sulu spiedi:)!

2

 

1

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies