Spogulīt, spogulīt...

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. novembris 2015 20:34
2389

Jau izsenis spogulim tika piedēvētas maģiskas īpašības. Jaunas meitas spogulī raudzīja preciniekus, bet burvji - pētīja pagātni un nākotni. Spoguli aizklāja ar drānu, ja mājoklī atradās nelaiķis, lai viņa dvēsele nepārceļotu uz spoguli. Austrumos spoguli novietoja pie ieejas, lai atvairītu ļaunos garus. Spoguļus mēdza kārt kaklā kā aizsardzības amuletus.

Spoguļi - vampīri

Spogulis ir spēcīgs enerģijas nesējs. Tas var uzglabāt kā pozitīvu enerģiju, tā arī negatīvu. Tieši tāpēc nebūtu vēlams savā mājoklī ienest svešu spoguli, jo nav zināms, kāda enerģija ir tajā uzkrāta.

Ja spoguļa tuvumā nodziest sveces, ar steigu atbrīvojies no šī spoguļa, jo tā ir skaidra zīme, ka spogulī ir uzkrājusies negatīva bioenerģija. Šis spogulis ir vampīrs, tas sabojās mājokļa auru, bojās attiecības un pat var kaitēt ģimenes locekļu veselībai.

Jaunības noslēpums

Skatoties spogulī, mēs nododam savu enerģiju tam. Tas veicina ķermeņa novecošanās procesus. Tāpēc ieteicams retāk pētīt sevi spogulī.

Kad skaties uz sevi spogulī, vienmēr smaidi un novēli sev veselību, skaistumu un veiksmi. Ja esi nomākta vai slima, izvairies no skatīšanās spogulī.

Senos laikos gan ticēja, ka pret debesīm vērsts spogulis ar cilvēka atspulgu tajā var veicināt organisma atjaunošanos un veselības uzlabošanos (izņēmums - iekaisumi).

Ticējumi

Ja mājoklī nomirst cilvēks, nekavējoties ir jāaizsedz visi spoguļi. Ja kāds no spoguļiem ir palicis neaizklāts, to nevarēs attīrīt no negatīvās nāves enerģijas nedz ar svētā ūdens, nedz ar uguns rituāla palīdzību. Lai atbrīvotu dvēseli no spoguļa, tas ir jāsasit, lauskas jāizmet laukā. Nekādā gadījumā nedrīkst skatīties uz savu atspulgu spoguļa lauskās. Vislabāk sākumā uzmest lauskām kādu drānu vai avīzi un tad savākt lauskas.

Nav pieņemts dāvināt spoguļus, jo tādā veidā var kaitēt (apzināti vai neapzināti) dāvanas saņēmējam.

Spoguļus izmanto maģiskos rituālos un zīlēšanā. Piemēram, Ziemassvētku vakarā jaunas meitas novieto divus spoguļus vienu pretī otram, spoguļu sānos iededz sveces. Tieši pusnaktī ir iespējams saskatīt nebeidzamā spoguļu gaitenī savu potenciālo līgavaini. Kā tikko līgavainis ieraudzīts, sveces jānopūš.

Tā kā spoguļi uzņem un atspoguļo enerģiju, tad ir ļoti būtiski to tuvumā novietot tikai pozitīvus priekšmetus - piemēram, ziedošu augus vai dārgmetāla priekšmetus. Nevajadzētu telpā novietot mākslīgos vai kaltētus ziedus tā, lai to atspulgs būtu redzams spogulī.

Spoguli nevajadzētu novietot pret gultu. Miega laikā mēs atbrīvojamies no nogoruma, stresiem un negatīvām emocijām, tāpēc nebūtu vēlams, lai šī enerģija pārietu uz spoguli.

Nav ieteicams rādīt savu atspulgu spogulī jaundzimušiem bērniņiem, jo tas var veicināt bērna nervozitāti, sliktu miegu un izraisīt veselības problēmas.

Spogulis ir jātur tīrs. Ieteicams to slaucīt ar mitru drāniņu. Ja ģimenē notikuši strīdi vai piemeklējušas neveiksmes, ieteicams spoguli nomazgāt ar svēto ūdeni.

Ja spogulis ir ieplīsis, to ieteicams izmest.

Iespējams, ka tās ir tikai māņticības. Kāds var ticēt, kāds var neticēt, bet spoguļiem piemīt maģiskas spējas. Mēs programmējam spoguli, bet tas programmē mūs. Tāpēc ir ļoti būtiski vērsties spogulī tikai ar pozitīvām emocijām.

Attēls: webpalnetworks.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies