Šodien Rīgā atvērts pirmais lielapjoma būvniecības preču veikals profesionāļiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. marts 2019 15:46
463

Šodien svinīgā gaisotnē durvis vēra būvniecības preču veikals K SENUKAI PROCENTER Rīgā, Maskavas ielā 418a. Tas ir pirmais profesionālais lielapjoma veikals celtniekiem, un jaunā koncepta ieviešanai un veikala modernizēšanai uzņēmums AS “Kesko Senukai Latvia” investējis aptuveni 1,5 miljonu eiro. 

“Jāsaka, ka būvmateriālu tirdzniecības jomā šis ir labs laiks, un, ņemot vērā kopējo ekonomisko izaugsmi un cilvēku pirktspējas palielināšanos, uzņēmums AS ”Kesko Senukai Latvia” ir stiprinājis savas pozīcijas tirgū. Līdz šim PROCENTER ik dienas apkalpojis vairāk nekā 5000 vadošo būvniecības uzņēmumu un 50 000 citu nozaru uzņēmumu un meistaru visā Latvijā, kā rezultātā tas ir veicinājis uzņēmuma izaugsmi par 60%. Pie tā neapstāsimies, turpināsim iesākto un veicināsim biznesa attīstību, un šāda veikala izveide ir solis pretī mērķim,” uzsver AS “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.  

“Kā vienam no lielākajiem būvniecības nozares uzņēmumiem Latvijā, mums svarīgi aspekti ir droša un kvalitatīva prece, saņemt preču piegādi īsā laika posmā un pietiekami lielos apjomos, lai uzreiz tās pielietotu. Līdzšinējā sadarbība ar AS “Kesko Senukai Latvia” daudzu gadu garumā bijusi ļoti veiksmīga un esam pozitīvi noskaņoti par to, ka nu jaunajā būvniecības lielveikalā K SENUKAI PROCENTER būs pieejams plašs būvniecības preču sortiments un daudzveidīgas iespējas,” stāsta Dmitrijs Soldatenko, SIA “Skonto Būve” valdes loceklis.

“Tas ir apsveicami, ka Latvijā darbību plašāk izvērš tāds starptautisks uzņēmums kā “Kesko Senukai”. Mums ir svarīgs stabils, uzticams un pretimnākošs sadarbības partneris, tādēļ esam gandarīti par esošo sadarbību ar šādu uzņēmumu, ņemot vērā, ka tas attīstās un nu atvēris lielāko būvniecības lielveikalu Latvijā. Savukārt mēs kā uzņēmums nemitīgi augam un pilnveidojam savu piedāvājumu, nepārtraukti attīstot jaunus, kvalitatīvus produktus un inovatīvus risinājumus, lai piedāvātu tirgum labāko,” skaidro Kristīne Fišere, SIA “Knauf” Tirdzniecības vadītāja.

Veikala K SENUKAI PROCENTER kopējā platība sasniedz 12 tūkstošus kvadrātmetru, no kuriem 5,6 tūkstoši ir iekšējā zona. 

K SENUKAI PROCENTER lielveikalā būs pieejams vairāk nekā 30 000 vienību plašs sortiments, tostarp būvmateriāli, celtniecības preces, santehnika, apdares materiāli, instrumenti un citas preces lielos apjomos. Šis ir pirmais veikals “K Senukai” tīklā, kas specializēsies tikai uz celtniecības precēm profesionāļiem un ir veidots, balstoties uz jaunu konceptu “No pamatiem līdz atslēgai”. 

Veikals K SENUKAI PROCENTER ietilpst grupas sastāvā, kas pārvalda būvmateriālu veikalu ķēdes Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Starptautiskais uzņēmums ir ar 26 gadu pieredzi tirgū, kopš 1992.gada. Šobrīd “Kesko Senukai” tīklā ir 39 veikali Baltijā - 22 veikali Lietuvā, 9 veikali Latvijā, 8 Igaunijā. 

Par “Kesko Senukai Latvia”

AS “Kesko Senukai Latvia” ir viens no lielākajiem būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājiem. Uzņēmums vada un attīsta  “K Senukai” veikalus Latvijā, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču iegādē un iekārtu tirdzniecībā. Šobrīd klientiem pieejami deviņi “K Senukai” veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē un Madonā, un Daugavpilī.  

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies