Sniega frēzes kļūst arvien populārākas arī mājsaimniecību lietošanā

MagoneLauma
MagoneLauma 11. janvāris 2017 11:39
973

Iestājoties sniegotajam laikam, palielinājies elektrisko sniega frēžu pieprasījums  ne vien komercvajadzībām, bet arī mājsaimniecībās. K SENUKAI dārza kategorijas vadītājs Ingus Laumanis uzsver, ja platība, kuru nepieciešams attīrīt no sniega ir liela un to tīrīt ar sniega lāpstu prasa milzu pūles palīdzēt var sniega frēzes.

Latviju atkārtoti ir piemeklējuši sniegotie laikapstākļi. Piemājas ceļus un taciņas klāj bieza sniega kārta. Sniega tīrīšana ir laikietilpīgs process un arvien biežāk namīpašnieki aizdomājas, ka elektriskā iekārta ievērojami ietaupītu laika un spēka resursus procesa paveikšanai. K SENUKAI dārza kategorijas vadītājs Ingus Laumanis: “Līdz šim visbiežāk sniega frēzes iegādājās, lielākoties uzņēmumu komercplatību tīrīšanai. Lai gan tas, protams, ir nozīmīgāks pirkums  kā sniega lāpstas iegāde, tomēr iedzīvotāji saprot, ka tas būs ilgtermiņa ieguldījums. Šāda ierīce kalpos gadiem un atpelnīs pūles un ieguldīto laiku ”.

Pirms sniega frēzes iegādes jānovērtē piemājas attīrāmās teritorijas platība, lielākai patībai ieteicamāks iegādāties izmēros lielāku frēzi. Ja piemājas celiņi ir bruģēti vai noklāti ar akmens plāksnēm, tad K SENUKAI dārza kategorijas vadītājs Ingus Laumanis iesaka pievērst uzmanību sniega frēžu darba pakāpēm. Ja nepieciešams attīrīt no sniega tikai līdzenu piemājas un garāžas celiņu, tad pietiks ar 1-pakāpju sniega frēzi, savukārt lielākām platībām un sablīvētam sniegam, labāk noderēs 2-pakāpju tehnika. Sniega pūtējiem ir arī dažāds darba platums. K SENUKAI veikalos pieejamas sniega frēzes ar darba platumu no 55- 70 cm. Jaudīgākie modeļi parasti aprīkoti arī ar lielākiem riteņiem un tiem ir 5 vai 6 pārnesumi virzienā uz priekšu un 2 pārnesumi atpakaļgaitā. Sniega frēzēm var būt ir arī dažādi papildus aprīkojumi vai ekstras, piemēram, gaismas un apsildāmi rokturi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies