Sējam gurķus un tomātus

nosiguldas
nosiguldas 11. marts 2014 14:47
1494

Nedēļas beigas bija ļoti ražīgas darbu ziņa. Sākšu ar to, ka vecām ābelītēm tika dota otrā dzīvība, izzāģējām visus vecos zarus un tagad skatoties liekās, ka viņām ir kļuvis pat vieglāk elpot.

Es protams saprotu, ka pavasaris ir tikai ilūzija un pārsteigumus varam gaidīt jau sestdien un svētdien, kad sola sniegu un aukstumu, bet pirksti vienalga niez, gribās jau kaut ko pārstādīt un kaut ko pamainīt dārzā.

Par pārējiem darbiem runājot sēšanas darbi var sākties. Ja atceraties, es sēklas ietinu mitrās marlītēs un noliku diedzēties. Mans pārsteigums bija patiesi neviltots, kad ieraudzīju gurķus ar lapiņām, bet tomāti bija saauguši tik cieši, ka ar plēšanu nācās tos atbrīvot no marles drāniņas. Tā kā nekas neatlika kā sākt stādīšanas darbus un meklēt palīdzību, kam atdot sēklas, kas bija daudz par daudz, bet izmest protams, ka žēl.

 
Gan tomātiem, gan gurķiem izvēlējos vairākus veidus, kur tos iesēt, vēlāk paskatīsimies, kur kuram patiks labāk. 
Par visu sīkāk varēsiet lasīt un redzēt arī sīkāku instrukciju fotogrāfijās manā blogā
 
 http://darznieksiesacejs.blogspot.com/
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies