Runcis-puncis

ilzy
ilzy 1. maijs 2016 21:22
2497

Nu jau trīs pilnas nedēļas apkārt, kā mūsu ģimenē ir pieaugums.

Mums ir runcis.

Nosaucām viņu par Cēzaru. Kā sauca iepriekš nezinām,jo runci adoptējām no dzīvnieku patversmes. Tur gan bija iedots vārds, bet tas kaut kā negāja īsti pie sirds.

Tā kā mana mīļotā Ella novembrī devās uz citiem medību laukiem, tad nu kādu laiku māja bija bez neviena dzīvnieciņa. Ellu biju paņēmusi pirms gandrīz desmit gadien patversmē Dzīvnieku draugs (www.dzd.lv) , tā nu mana pirmā izvēle domājot pa kaķi bija ieskatīties konkrētajā mājaslapā.

Biju jau noskatījusi citu runci, taču uzzvanot uz patversmi, man pavēstīja, ka kaķītis jau sarunāts. Tomēr, teica lai tāpat atbrauc ciemos paskatīties, ja nu kas iepatīkas. Tā arī izdarījām.

Un acīz uzreiz iekrita šis brīnums. Runcis ir milzīgs un smags. Taču tai pat laikā ārprātīgi kustīgs, ziņkārīgs un dzīvespriecīgs. Patversmes darbiniece zināja, teikt, ka runcis patversmē ir jau otro reizi. Pirmo reizi kā kaķēns, tad ticis adoptēts, taču tagad saimnieks nomiris un viņš ticis atnests atpakaļ uz patversmi.

Nu ko, tagad runcis ir pilntiesīgs mūsu ģimenes loceklis.

Pa šo laiku jau paspēja saaukstēties, tikt pie drausmīgām iesnām, divas reizes pabūt pie veterinārārsta, bet nu ir vesels.

Runcim patīk celties piecos no rīta un censties pamodināt mani. Un nebūt tas nenozīmē, ka ir badā, bet parasti grib pamīļoties vai tieši pretēji - paārdīties.

Šodien izlaidām dārzā, tas nu pat tik ziņkārīgam kaķim bija drusku par daudz, apmulsa, pēc pāris līkumu izmešanas, iemuka atpakaļ mājās, lai gan pirms tam tik ļoti, ļoti gribēja tikt laukā.

20160501212058-48169.jpg

Konkurss: Mans mājas mīlulis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 2. maijs 2016 14:36

Skaistulis!

Linduchy 2. maijs 2016 00:02

Apsveicu ar pieaugumu! Foršs Cēzars :) (Y) (F)(party)

pece 1. maijs 2016 21:31

Foršs minka!