Rudens ķēriens

hiperkeri
hiperkeri 26. oktobris 2016 20:36
1249

Jū,pati kārdinošākā bilde pašā priekšā:)

Sveiki,visapkārt!

Pēc pilnīga testa,kopā SK redakcija man arī uzdeva privilēģiju testēt Mossa ķermeņa krēmu ar smiltsērkšķi,es tā padomāju- kā es to varētu visu ar savām pašreizējām emocijām noformulēt. Tad nu visu saliku šādi.Mani rudens komforta ķērieni.

Nu tad, tā kā jau es izpļāpājos,sākšu ar Mossu.

20161027061139-55356.jpg

Ceru,ka redakcijā kāds man palīdzēs ar bildīšu izrotēšanu pareizā stāvoklī. Vispār redakcijas meičuki ir īsts zelts,jo vienmēr nāk pretī,ja kaut kas nesanāk kā nākas. Mīļš,mīļs paldies,meičuki! Jūs uzlabojat arī manas dienas;) Bučas!

Par krēmu teikšu tā- ir savi plusi un mīnusi.

Sākšu ar to,ka smaržu nevērtēšu,jo smaržām principā ķermeņa līdzekļos nevajag būt kā tādiem.Kāpēc? Jo katra reakcija uz smaržu ir citādāka, tā var izraisīt kairinājumu vai vienkārši pretreakciju(līdz alerģijām)(tai skaitā riebumu,pat ,ja formula ir `jeess` ,bet smarža gluži vienkārši fermonu,ķermeņa ķīmijas vai citu apstākļu dēļ `nesaslēdzas` ar valkātāju.Vai,teiksim,ar vīra kungu:D).

Smarža ir veids,kā kompānija copē sev pircējus uz atmiņu,asociāciju vai marginālu tēlu paņēmiena.Teikšu kā ir,šoreiz man aromāts asociējās ar to zivju eļļu,kurai klāt ir citrona smarža. Tā lūk. Nav pretīgi,jo pēc zivju eļļas neož, bet tie citrusi vai kas tāds tur gaisā virmo.

Nu,katram būs savs.

Otrs mīnuss ir iepakojums- kad ir mitras,krēmainas rokas, tas makten priecīgi šļūk ārā uz visām pusēm kā kurkulis. Došu tomēr uz priekšu virsroku savai iemīļotajai Stendera aprikožu masāžas eļļai,kura ir pudelē, kurai galā zem korķīša ir maza sprauga, pa kuru kaut vai dušā varu iz`spiest` eļļu,ieziesties,kamēr vēl dušojos un bez problēmām noslaucīties un esi gatavs.

Krēms ir salīdzinoši netaukains un relatīvi ātri iesūcas ādā.

Tas man patīk,tāpēc šo krēmu droši izmantotu kā roku krēmu,jo tas ir liels pluss. 

Tā arī to izmēģināju un sausu ,sala mazliet aprautu roku ādu ātri atgriezu pie dzīvības.Jā,Mossa to var! Un tas ir liels pluss! 

Ja Tev nevajag pēc kūkām smaržojošu krēmu, tad šis tādai pragmatiskai,konstruktīvai lietošanai ir samērā foršs! Un lieliski izskatās vannas istabā. Teiksim,tas varētu būt `stacionārais` roku un pēdiņu krēms pie gultas vai tūlīt pēc rociņu mazgāšanas,lai atjaunotu lipīdu slāni pēc sārmu iedarbības no ziepēm.Nu,kaut kā tā. Vidēji no 10 ballēm došu 7. 

Paldies par šo ķērienu Sieviešu Kluba!

Otrais lielais ķēriens dzīvo Stokmanī. par 0.90 eiro centiem. Dāmas,Jums šo vajag!

20161027061241-94509.jpg

20161026202652-92662.jpg

Tas ir baltās un kafijas šokolādes apvienojums vienā brīnumā. Un tas nekas,ka Tev negaršo baltā šokolāde,jo šis ir pilnīgi cits brīnums. Tas ir kā pufīgas kapučīno krūzītes iemiesojums ar lielu,maigu putu cepuri,tikai šokolādē. Šokolādē. Tā ir šokolāde ar stāstu! Tā mani piemeklē vidēji aritmētiski reizi gadā.Un tas nebūs regulāri. Tā mani katru reizi atradīs citā, absolūti randomā vietā. Un tad es zināšu,ka tie ir svētki un esmu aplam veiksmīgs cilvēks. Jo tā šokolāde ir sasodīti īpaša. un,tici man ,Tev to vajag. Un tu to zini.

Un 90 centi. Tev to vajag.Un labāk paņem otro un trešo tāfelīti. Un vienu paņem un uzdāvini kādam īpašam cilvēkam. Varbūt iepakojums ir necils,bet,kad jūs abi to dalīsiet un BAUDĪSIEt(tieši tā,tā ir baudīšana nevis mehāniska izrīšana),tad jūs sapratīsiet. Ja tas izdodās,gaidu bildes par laimīgiem brīžiem.

Tam labam būs augt.

Un vēl viens ķēriens ir no skaistumplauktiņa. Pēdējo mēnesi ceļoju apkārt visur kur un es biju ļoti patīkami pārsteigta par vienu lielisku , mirdzošu,kompaktu smukumproduktu a la trīs vienā-

20161026203222-98874.jpg

Rimmel un supermodeles Keitas Mosas sadarbībā dzimušais trio bronzeris,vaigu sārtums un izgaismotājs.Esmu ļoti patīkami pārsteigta gan,cik šis produkts man atgādina par vasaras ādas mirdzumu, pigmentāciju- jo produkts tiešām ir krāsas pilns un pamanāms(bet katrā no krāsiņām ir mirdzums iekšā.Nē,ne gliteri, bet tādas gaismu reflektējošas daļiņas gan) krāsas ziņā, cena,protams(Rimmel vispār ir kabatai draudzīga firma), gan arī ceļojumiem draudzīgais iepakojums. Produkts nav pūderains un nebirst, tas ir drīzāk zīdains un man ļoti patīk izvēlētās krāsas tiešām visās paletēs- ir,ko izvēlēties pavisam baltām meitenēm,gan arī čikitām ar iedegumu.

Tādi nu man bija ķērieni. Jau pavisam drīz gaidi vēl,jo pašlaik testēju vēl ko pavisam foršu:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Parisa 27. oktobris 2016 16:08

Foršs raksts(Y)

hiperkeri 26. oktobris 2016 21:37 Kerstyna

Pateicos!
Vecums nenāk viens, bet no manis rakstības stilu neizdosies izsvēpēt:D

Kerstyna 26. oktobris 2016 20:56

Forši, forši, šokolāde mani saintriģēja, jo neesmu baltās ( kas tā vispār par šokolādi! ) šokolādes cienītāja. Būs jānogaršo.
Un stāsti'ņš kopumā - vienā elpas vilcienā izlasāms, man joprojām patīk, kā Tu raksti (Y)