Re-cik-lēts grīdceliņš

ilzy
ilzy 8. augusts 2017 11:52
1678
Solis nr.1 Savācu kalnu ar zeķbiksēm un nogriezu zeķbikšu staras(tā tās pareizi sauc, vai ne?) Šim projektam izmantoju tikai tās. Tad izmazgāju un izžāvēju.
Solis Nr. 2 Izskatīju savus krājumus un atradu fici ar dziju, kam ir krāsu pāreja. Tas nebija speciāli, bet vienkārši iekrita acīs.
Solis Nr. 3 Ķēros pie darba. Ņēmu vienu zeķbikses staru un aptamborēju, tad pievienoju nākamo un pietamborēju klāt pirmajai. Uzzīmēju pat vienkāršu tamborraksta shēmiņu.
Un tā turpināju, kamēr beidzās dzijas fice. Tā kā tā bija vienīgā pārpalikusī fice, tad nu paklāja garums ir kādi 90 cm, bet ja godīgi tieši tik garu man vajadzēja.

Šovasar mana vēlme rokdarboties pēkšņi ieguva pavisam jaunu dimensiju – mājlietas. Līdz šim mani tas bija interesējis pavisam minimāli. Bija šis tas padomā, šis tas iesākts, tomēr tāda patstāvīga interese nebija. Tagad ir. Pieņemu, ka remonta sakarā tai varbūt būs pārejošs raksturs, bet nu kas zin.

Tad nu atvaļinājuma laikā pegazs tā iespēra, ka uzsāku reciklēto grīdceliņu.

Materiāls – kaudze ar zeķbiksēm un pāri palikusī pēdējā fice no dzijas pakas, ko jau kādu laiku iepriekš esmu pārvērtusi tamborētā ziemas kleitā.

Pieņemu, ka kādam varētu rasties jautājums kur man tās zeķubikses tik daudz radās? Nu lūk, mantojums no famīljas loceklēm, kas dīvainā kārtā bija sakrājušas veselu lielo maisu ar dažāda novalkājuma pakāpē esošām zeķbiksēm, kas bija izmazgātas un sakrautas vairākos maisos. Jā, piekrītu, dīvaini. Bet ko tik cilvēki nekrāj!

Tad nu lūk, uzejot šo maisu bēniņos, kurus pamazām gandrīz esmu pabeigusi atbrīvot no liekām mantām, izlēmu nelidināt laukā, bet racionāli izmantot tā saturu.

P.s Jāteic, ka vēl iesākts ir giga mega paklāja projekts no šī paša izejmateriāla, taču izpildījums būs pavisam citā stilā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 9. augusts 2017 13:47 Kerstyna

Tā jau ir, viss vienkāršais ir ģeniāls un nezinātāji tāpat nepateiks ka tās bijušas zeķbikses. :D

Kerstyna 9. augusts 2017 12:35

Viss ģeniālais ir vienkāršībā :) Pieļauju, ka mans nokalpojušās zeķenes tagad neceļos uz miseni, bet pārtaps par kaut ko līdzīgu. Paldies par ideju :)

Linduchy 8. augusts 2017 15:46

O, forši! :) (Y)

ilzy 8. augusts 2017 15:37 rasas

Paldies! :)

ilzy 8. augusts 2017 15:37 Aggie

Nu tur jau vēl knapi sākusies materiāla sagatavošana. Bet gan jau kādreiz būs. ;)

rasas 8. augusts 2017 14:16

Izcili. Man šādi paklāji ļoti patīk (L)

Aggie 8. augusts 2017 13:03

super, gaidīsim arī giga mega paklāju