Plānojam izdevumus - dosimies ceļojumā!

pece
pece 16. maijs 2011 13:34
774

Mūsu ģimenes vājība ir mazie ceļojumi. Nespējam mēs nosēdēt brīvdienās mājās – vazājamies visur kur apkārt, parasti cenšamies tā, lai būtu interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Šos ceļojumus plānojam no dažādiem aspektiem, gan apzinoties un izpētot ko vēl pa ceļam varētu apskatīt, gan plānojot piknikus, jo ēšana sabiedriskajās ēstuvēs nav tā lētākā, bez tam reizēm ir diezgan neprognozējami vai spēsim atrast iestādi, kur paēst pašiem un atrast kaut ko ir ar mieru ēst mazie.

 

Šoreiz nedēļas nogalē bijām Tērvetē pasaku mežā rūķus apciemot. Izstaigājāmies kārtīgi. Varētu jau piknikot Tērvetes parkā, bet neviens nepieteicās būt par ēzeli un visu mantību stiept līdz piknika vietai, bet piebraukšana ar auto ir par maksu un vienam jādodas pēc auto un pēc tam jāmeklē pārējie – mums šķita par sarežģītu. Tā kā līdz šim mums nav izdevies atrast sakarīgu piknika vietu turpat netālu, bet ēst turpat stāvlaukumā mums negribējās, devāmies piknikā uz Žagari. Tur ir burvīga piknika vieta ezera krastā, ar iekārtotām ugunskura vietām, peldvietām, nojumītēm, tualetēm un pārģērbšanās kabīnēm, bērnu rotaļlaukumu. Viss smuks un sakopts un, kaut kas neticams, par pliku velti!

 

 

 

 

Atpakaļ ceļā uz Rīgu vēl paspējām nokļūt Muzeja nakts pasākumos Jelgavā – paviesojāmies Dzelzceļa muzejā par prieku mazajam puikam, uzkāpām Sv. Trīssaveinības baznīcas atjaunotajā tornī, paviesojāmies pilī.

 

Piepildīta diena bez milzīgām izmaksām! Kas svarīgi – mums šomēnes pagaidām jāpiebremzē ar izdevumiem – vēl priekšā daži citi pasākumi, arī mazliet tālāks ceļojums!

 

Sieviešu Klubā maijs – taupības mēnesis. Sākam eksperimentu

 

Kā ietaupīt 25 % uz veselības izdevumiem? Spied šeit un izlasi atbildi!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 17. maijs 2011 14:54

Mēs arī esam sākuši krāt mazajiem ceļojumiem!!!! ;)

lauritta123 17. maijs 2011 08:47

Malači! Mums ģimenē organizatoriskā puse pieklibo. Kaut kā nesanāk plānot un realizēt. pēdējā brī'di plānotais pajūk.

mantra 17. maijs 2011 08:29

Mēs arī gribējām šajā nedēļas nogalē doties uz Rūķīšu mežu Tērvetē, bet laiks likās tāds nekāds - nepastāvīgs, tā nu atlikām uz drusku siltāku dienu, mazais jau sen prasa uz Rūķīšu mežu.

madmozele 16. maijs 2011 16:35

(Y)