Piemērotākais putekļusūcējs jaunajiem vecākiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2019 15:38
483

Vēl pirms mājās ierodas jaundzimušais, jāsāk domāt par vidi, kurā tas augs. Zīdaiņu augšanas process, rotaļas, rāpošana un pirmie soļi notiek uz grīdas, tāpēc ir svarīgi to rūpīgi uzkopt. Lai veiksmīgi tiktu galā ar netīrumiem, Samsung produktu treneris Kristaps Krūmiņš ir apkopojis laba putekļusūcēja kritērijus: lokans, daudzfunkcionāls, mobils, aprīkots ar filtru.

Bērna augšanas procesā grīda ir neatņemama rotaļu un rāpošanas trase, tāpēc ikvienam jaunajam vecākam svarīga kļūst nepieciešamība vairāk rūpēties par tīrību mājās. Zīdaiņi līdz 7 mēnešu vecumam rotaļājas uz grīdas, pēc tam sākās aktīva rāpošana un vides izpēte, gada vecumā viņi sāk staigāt un drīz arī skraidīt. Vēl pirms šī svarīgā notikuma ir jāsaprot labākais veids, kā atbrīvoties no ikdienas netīrumiem. 

Meklējot jaunu putekļusūcēju vai pārbaudot jau iegādātā atbilstību, ir jāsaprot, kas tiek sagaidīts no uzkopšanas ierīces. K. Krūmiņš ir apkopojis putekļusūcēja parametrus, pēc kā vadoties, būs vieglāk izvēlēties piemērotāko.

Laba putekļusūcēja, viens no galvenajiem kritērijiem, ir tā lokanība. Putekļusūcējam ir jātiek visās grūti aizsniedzamās vietās, kurās krājas lielākā daļa putekļu: pagultēs, zem dīvāna, aiz mēbelēm un stūros. Lokans un parocīgs putekļusūcējs ļaus uzkopt vietas ar kurām netiek galā parasta slota. 

Tikpat svarīgi ir vienas ierīces daudzfunkcionalitāte. Pirmkārt, tas ekonomēs vietu mājoklī, otrkārt – ar vienu ierīci iespējams paveikt vairākas darbības. Daudzfunkcionālu putekļusūcēju var izmantot kā grīdas uzkopšanas ierīci, tiem ir papildus uzgaļi dažādu virsmu grīdām. Šādu ierīci var izmantot arī kā rokas putekļusūcēju, ar kura palīdzību var savākt drupačas no mēbelēm, putekļus no skapju augšas. 

Mobilsputekļusūcējs – slota: tam nav vada, tāpēc tas neierobežo kustības un neietekmē vides uzkopšanas teritoriju. Šādi putekļusūcēji ir viegli pārvietojami. Papildus tam, bezvada putekļusūcējs ir aprīkots ar jaudīgu akumulatoru, kas strādā līdz pat 30 minūtēm, tāpēc ikdienas uzkopšana kļūs vieglāka.

Svarīgs papildu kritērijs putekļusūcējam ir tā filtrs. Svarīgi, lai putekļusūcējs, darbības laikā, ne tikai savāc netīrumus, bet, lai tos neizlaiž atpakaļ vidē, tāpēc vienmēr jāpārliecinās par filtra kvalitāti un tā funkcijām. Hepa13 filtrs savāc līdz pat 99,9% no gaisā un uz zemes esošajām baktērijām, tā būs lieliska izvēle alerģiskiem un ar noslieci uz astmu cilvēkiem.

Apkopojot laba putekļusūcēja kritērijus, Samsung Electronics ir izveidojis vienu ierīci, kura atbilst visiem parametriem – Powerstick Pro putekļusūcējs, kas ir tik lokans, ka tiek visos stūros, parocīgs un mobils, tam ir vairāki papildu uzgaļi un Hepa filtrs, kas attīra gaisu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam