Par mājas mīļumiņiem

ssfinkss
ssfinkss 2. decembris 2017 22:32
1188

Lasīju un priecājos. Grāmata lasās viegli, visu laiku saistīju to ar saviem mīļumiņiem. Rakstu ievietoju gan sieviešu klubā, gan savā blogā.

Kaķi ir mani mīļumiņi! Ienāca mājās netradicionāli. Luijs XIII vienkārši atnāca un ielauzās mājās, pat kaimiņi zvanīja pie durvīm, lai es ielaistu savu mīļumiņu mājās. Viņam tad bija ja 2-3 gadiņi. Mācījās staigāt uz kastīti, savādāk pačurāt varēja uz plīts (3 gāzes radziņi nestrādāja) un pa lielam aiziet varēja uz izlietni.
 
Mia tika atvesta. Sākās sadzīvošanās process. 
 
Tā es sāku iepazīties ar kaķiem, sāku meklēt informāciju par kaķiem. Kādi viņi var būt, kā var uzvesties, ko var ēst, kā var ārstēt. Nekad par kaķiem visu zināt nevar, tāpēc, kad dabūju grāmatiņu Suņa mīlestība, kaķa talanti rokās, - biju ļoti priecīga. Protams, ka vairāk uzmanības pievērsu rakstītajam par kaķiem. Ja jau divi dzīvo pie manis, tad tas ir svarīgi.
 
Uzzināju, ka kaķi izjūt diskomfortu tikai sākot ar 52 grādiem pēc Celsija. Nodomāju, - tā ja ir pirtiņa, es jau pie 30 grādiem kļūstu neaktīva, jo karsti. Nu kā ar tādiem kažokiem tā var justies? Tiešām nesaprotu! 
 
Uzzināju, kādi runči patīk kaķenēm.
Kaķenēm patīk vecāki, resnāki runči. Viņām arī patīk tēviņi, kuri prot sevi aizstāvēt kautiņos.
Kaut gan kaķenēm patīk lieli, resni runči, bet tie nevar augstu lēkt, viņiem ir pietiekami daudz tauku. Nu tad uzreiz varēju paskatīties uz savu mīļumiņu, kas izskatās pietiekami liels, pietiekami drukns, bet lekt var pietiekami augstu. Mia tik augstu nevar. Viņa arī ir divas trešdaļas no mana mīļumiņa.
 
Biju ļoti pārsteigta par to, ka kaķi savu varu izrāda nevardarbīgā veidā. Daži augstāka statusa kaķi mēdz post zemāka statusa kaķa kažoku. Un tad vēl viņu hierarhija.
Kaķu pasaulē valda sievietes. Pētot kaķu kolonijas, noskaidrojies, ka tās savā būtībā ir matriarhālas, tas ir, mātītes ir dominējošs dzimums.
Tas man palīdzēja saprast, kāpēc Luijs XIII tik šausmīgi stresoja no tā, ka mājās ienāca maza kaķenīte. Viņa tas izskatījās pēc kaķēna, auguma ziņā bija tikai trešdaļu no runča, bet no viņa nebaidījās. Viņš gan taisīja histērijas, un sākumā neatļāvās pat man tuvoties.
 
Bet nošausminājos, ka kaķenes var sasniegt seksuālo briedumu no trīsarpus mēnešiem pat. Tad ja viņas ir vēl pavisam maziņas meitenītes. Nepilngadīgas.
 
To, ka Luijs XIII ir ekskluzīvs, zināju jau iepriekš. Galu galā trīskrāsaini runči īpaši bieži nav. Bet būdami mani mīļumiņi, šad tad viņi tāpat pasaimnieko. Un tad es varu mājās sagaidīt visādus brīnumus. 
 
Protams, ja mājās ir kāds dzīvnieciņš, tad par viņu gribas uzzināt vairāk, un ir labi, ja ir iespēja palasīt par savu mīļumiņu!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam