Nolēmu padalīties.tomēr.

hiperkeri
hiperkeri 27. novembris 2013 16:47
1771

Es neesmu par savu negāciju laišanu pasaulē.Tas pirmām kārtām.

Otrkārt-ar labu piemēru un trakiem sapņiem(jā,tie tomēr piepildās- vismaz vakar es saņēmu tādu zvanu,kuru citi varētu pielīdzināt,ka tieši Tev būtu piezvanījis prezidents un Tev ir jāglābj pasaule:) ,nu,ne tieši tā,bet apmēram.līdzīgi:) )-var sasniegt daudzreiz vairāk,nekā skatoties apkārt `uz citu nagiem`. Un tā arī ar tagadējo situāciju-vairs nav valdības,kuru vainot-ir laiks sajozt pašiem savu jostu un būvēt savu sapņu zemi, māju,visu-rīkoties un vēlēties attīstīties.

3kārt-nekas nenotiek nejauši. Arī krīze valstī tajā skaitā. Ticu,ka tas dos stipru pamatu kam lielākam un labākam,jo tikai cilvēkus aizskarot emocionāli,ir iespējams tos mainīt. Un domāju,ka tagad visa valsts ir aizskarta līdz sirds dziļumiem un vienaldzīgo nav. Nepastāv `krievi un latvieši`, `melna  un balta`- tagad ir laiks būvēt sev mājas.Gan savām aitiņām,gan arī tai melnajai avij,kurai tomēr ir liela nozīme uz pārējo ganāmpulku,ja tā var sacīt.

Vismaz,paldies Dievam,ka mai neskāra šī traģēdija personīgi.. Lai gan,kā to uztver. Ja es nebūtu samīlējusies Jelgavā,es noteikti pati vēl dzīvotu īrētā dzīvoklī zolitūdē(jā,tajā pašā rajonā. vismaz pirms apmēram 4 gadiem es tā arī darīju),droši vien būtu ar 3 bērniem(kā jau sabiedrības spiediens to būtu paveicis- tas nebūtu slikti,bet tad es nebūtu tā,kas esmu šodien),un laikam arī samērā nelaimīga.Un varbūt smēķētu.. nu tas, pavisam drūmām krāsām. Un iepirktos arī tajā Maksimā,jo tas būtu lielākais un ērtākais veikals rajonā. un būtu galīgs `čau`..

Bet tā nenotika. Un mani līdz dziļumiem paņēma šis notikums-izdzīvojot to visu,kas tur notika. Tie nebija labākie gadi manā dzīvē un šī traģēdija to visu arī aizslaucīja kā ar lielu slotu. 

Skumji apzināties arī citu traģēdiju,ka paziņu ģimenē ar 10 gadu stāžu ģimenes pavarda turētāja izlēma krāpt vīru. Tas ir tiešām skumji,jo tieši ap sievieti,šķiet,turās ģimene. Nezinu,kāpēc es vēlētos attaisnot vīriešu krāpšanu,bet vīrieši ir mednieki-viss pārējais būtu medījums,bet sieviete taču ir Centrs..

Nu,katrā ziņā-skumji. Šis ir pārdomu pilns laiks un tas mums ir dots,lai kaut ko iemācītos.

Bet vajag turpināt 3-

ticēt,

cerēt-

un mīlēt.

 

Konkurss jaunajām blogerēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 14. decembris 2013 19:45

Bet vajag

Nikte 28. novembris 2013 17:49

Turās!!!(hug)

vecsprofils 27. novembris 2013 23:15

Jā, skumjas lielas, traģēdija. Ļoti labi saprotu šos cilvēkus, kuriem tuvinieki aiziet prom tragiskā veidā, pagājušā rudenī mans radinieks arī aizgāja prom traģiskā veidā. Joprojām smagums uz sirds...
Empātijai jābūt, un mēs visi esam to izjutuši, sērojuši līdzi un joprojām novērojams liels atbalsts Latvijā, bet dzīve neapstājas, jāpadomā arī par savu veselības stāvokli.

Jācer, ka vainīgie tiks saukti pie atbildības un sodīti, vismaz šādā veidā tiks panākts morāls apmierinājums.