No kļūdām jāmācās jeb pulveri ir jāšķaida!

laumucis
laumucis 14. marts 2010 00:00
2164

Nu jau 2 gadus veikalos ir nopērkami veļas koncentrāti. Cik atminos no reklāmām, kad tas veļas mašīnā ir jālieto nelielos daudzumos, jo ir stiprāki nekā veļas pulveri.

{smallpic:1}

Visas likstas sākās tieši tad, kad sākām to lietot. Mums aizgāja ciet notekūdeņu caurules. Kad veļas mašīna beidza mazgāt un nolaist ūdeni, tā visa izlietne un trauku mašīna bija pilna ar to netīro ūdeni. Protams, vīrs uzreiz ķērās pie remontēšanas.

 

Diezgan sanāca pasvīst, lai atrastu to vietu, kur bija aizdambējies, bet, protams, beigās visu attīrījām ar speciāliem līdzekļiem un bija miers, ūdens gāja kā vajag. Kad tīrījām trubas, tad pilnīgi nāca āra lieli balti kunkuļi, domājām, ka  tas ir no visiem pulveriem un netīrumiem, kas tur nonākuši un īpaši tam nepievērsām uzmanību. Un atkal pirms nedēļas viss atkal atsākās izlietne pilna ar netīro ūdeni,  trauki skalojās arī netīrumos...Atkal jāņem instrumenti rokās un jāskatās, kur atkal aizdambējies.

 

Aizbraucām uz veikalu nopirkām visspēcīgāko ķīmiju, ko jālej iekšā, lai attīrītu tos netīrumus. Visu pudeli iegāzām iekšā un ar to speciālo (aizmirsu kā sauc)metāla vadu sauksim to tā, tīrījām, beigās arī dabūjām tā, lai ūdens no izlietnes ātri nolaistos un veļas mašīna netecētu atpakaļ. Sēdēja, pie galda pēc visiem darbiem un mums pa rokai bija veļas pulvera iepakojums, tā nu sākām to pētīt...

 

Izrādās, ka tas ir jāšķaida uz pus litru ūdens jāliek 100 grami pulveris kārtīgi jāizšķaida un tikai tad var liet veļas mašīnā iekšā. Mums tieši bija tie 100 grami palikuši vēl ko mēs arī izšķīdinājām. Jāsaka tā, kad pat izšķīdinot to burciņā, viss pulveris līdz galam neizšķīda. un apakšā nogulsnējās nelieli pulvera graudiņi. Tā nu nonācām pie secinājuma, no kā mums tās trubas aizgājušas ciet.

 

Protams, tiem, kas dzīvo dzīvokļos, ir savādāk, jo pašiem nav jāraizējas par trubām, bet dzīvojot privātmājās, šī informācija būtu noderīga.

 

Tagad pievērsīsim vairāk uzmanību, kad veikalā pirksim nākamo paku, vai ir jāšķaida pirms lietošanas vai nē.

 

Pastāsti, vai arī Tev ir gadījusies ķibele ar veļas pulveriem un koncentrātiem? Kā saprast, cik daudz pulvera vienā reizē lietot?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
8. maijs 2010 12:45

Paldies, ļoti noderīgi. Es iepriekš neesmu šķīdinājusi pulveri. Visu laiku domāju - ja koncentrāts, tad vienkārši jāber veļasmašīnā mazāk. Nu būs jāpalasa instrukcija.

agnesitta 23. marts 2010 21:20

Lietojam koncentr;eto pulveri Sano - srī jāliek uz pusi mazāk, bet maksā tik pat un nav tās specifiskās pulvera smakas, pēc veļas izmazgāšanas.

more 15. marts 2010 15:55

Mees arii Amway peerkam - kad beidzas un, ja nav pasuutiits jauns, tad Mini Risk. Vispaar savulaik lietoju arii shkidros veljas pulverus tie nav jaashkjaida un izshkjiist vienmeer :)

paasma 15. marts 2010 13:27

es arī lietoju Amway veļaspulveri. Un viena paciņa tiešām ir uz ilgu laiku.

rolly 15. marts 2010 09:01

es vispār neesmu šķaidijusi beramo veļas pulveri, būs jāpapeta instrukcija

14. marts 2010 15:31

Es vispirms izlasu instrukciju jebkurai precei un tikai tad lietoju.

laumucis 14. marts 2010 09:05

tas bija Tide pūlveris krasainām drebem.

muuna 14. marts 2010 00:24

esmu lietojusi koncentrētu veļas pulveri no Amway un ideāli- jālieto ļoti maz - kādi 40 grami, kas citkārti liktos smieklīgs daudzums. Lietoju 2.5 kg apmēram pusgadu :) tagad nepērku, jo pārāk dārgi sanāk uzreiz maksāt, bet tā, protams, izdevīgi. Noteikti ir jālasa, kā instrukcijā ir rakstīts, jo koncentrātus nekādā gadījumā nedrīkst lietot tādā daudzumā kā parastos.