Mūsu ciema īpašais

nosiguldas
nosiguldas 11. aprīlis 2012 16:58
704

Es domāju, ka neviena vien teiks, ka dīvaina izskata vietējie kraņči ir uzticīgi un draudzīgi ģimenes locekļi. Mūsu mājā tāds brīnums nonāca, kad tikko vilka mazās ķepas. Mēs visi bijām pārliecināti, ka tas būs vilciņš. Un goda vārds vilks, kas vilks, kamēr no būdas redzama tikai galva, bet tā tur aizmugurējā daļa ir tikusi no kāda nerātna tētuka.

Vārdiņu viņam piemeklējām uzreiz, jo viņš bija cik garš tik resns, nu bet ņemot vērā, ka viņš būs vilks, vārdam arī jābūt nēsātāja cienīgam -Partoss.

Pēc pavisam neilga laika bija skadrs, ka šķirne būs mūsu ciema īpašā - vilka galva, krancīša dupsis,viena nošļukusi auss un mīlestība pret visiem un neizturama velme paklaiņot. Tā nu mūsu Partosiņš kļuva par mājas sargu, gan būdā un pie ķēdes. Bet tas nebūt viņam netraucēja darīt blēņas un būt mājas mīlulim. Mājas minkas gan Pičuks, gan Mikijs, abi ir pagulējuši Porta būdā un laiku pa laikam nekaunīgi viņu nodzen no pusdienu bļodas.

Bet šīs ziemas gadījums pārspēja visu. Vakarā man par to stāstīja visa ģimene viens otru pārtraucot. Porta ir mednieks. No rīta suns guļ uz sniega un neiet būdā, staigā tai apkārt un skatās it kā ko gribētu teikt. Paskatījāmies, būda tukša. Vīrs paņēma lukturīti un paspīdināja bedrē zem būdas, kas ir Partosa slēptuve, no turienes divas acis.

Ar koku mēģinot izvilkt šo radību, pēkšņi ar šņākšanu spalvains kunkulis uzleca vīram uz krūtīm. Radījums metas bēgt, bet te Partos to saķer un met gaisā. Tā cīņa turpinājusies vairākas reizes, kamēr vīrs radījumu saķēra, Partos viņu turēja ar ķepu, bet kad tas gribēja iekost meta to gaisā.

Viņš ir sargs un saimnieks, bet kļūst kā mazs bērniņš, kad mēs ejam prom, viņš smilkst un jau tālu atrodoties var dzirdēt, ka Porta gaudo. Bet ar kādu prieku viņš lēkā, kad ierauga mājiniekus. 'Tā nu ir iegājies, pirmā pankūka Portam, pirmā kotlete Portam. 'Viņš ir kaimiņu luteklis, jo kā tad sargu nelutināsi, viņš mums tāds vienīgais. 

Iesūti konkursa stāstu ar norādi Mājas mīluļu konkursam šeit!

www.royalcanin.lv

katru nedēļu kādam no jaukajiem draudzības stāstiem tiks veicināšanas balviņa - kārbiņa pārtikas glabāšanai!

Bet galvenā balva - Royal Canin produktu grozs tieši tavam mīlulim!

Ja uzvarētāja mājas mīlulis būs suns, viņš saņems šādu komplektu.

Savukārt, ja laimīgais būs kaķa īpašnieks, tad šādu dāvanu komplektu no Royal Canin.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 14. aprīlis 2012 02:15

:D oooo!

nosiguldas 11. aprīlis 2012 23:11

tā bija ūdele :P

sandrulish 11. aprīlis 2012 18:15

Un kas tad beigās bija tas radījums, ko suns noķēra? ;)