Mūsmājās veļu mazgā videi draudzīgā veidā - ar Purenn

Linduchy
Linduchy 19. septembris 2017 20:00
2433

Augustā mūsmājās nonāca Purenn ekoloģiskie veļas mazgāšanas līdzekļi - Sensitive veļas mazgāšanas līdzeklis bez aromāta ar alveju un rudzupuķēm, Universālais veļas mazgāšanas līdzeklis ar lavandu un avenēm, veļas mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai ar kliņģerītēm, kā arī veļas mīkstinātājs un skalošanas līdzeklis ar lavandu un alveju. Produktu klāsts plašs, tāpēc ļāvu tiem darboties un pierādīt sevi.

Man ir svarīgas rūpes par vidi, tāpēc pozitīvi novērtēju to, ka Purenn produkcijas sastāvs un iepakojums ir draudzīgs videi. Mazgāšanas līdzekļu PET pudeles ir 100% pārstrādājamas. Veļas mazgāšanas līdzekļu sastāvs nesatur fosfātus, optiskos balinātājus, naftas pārstrādes vielas un ģenētiski modificētas vielas.

Sastāvs ir gan videi, gan cilvēka ādai un degunam draudzīgs - sastāvā nav kairinošu un alerģisku reakciju izraisošu vielu. Pēdējā laikā mans deguns ir kļuvis īpaši jutīgs pret dažādiem aromātiem. Specifiskas smaržvielas spēj pamatīgi sakairināt manu degunu, kā rezultātā veselu dienu varu staigāt šņurkājoties. Purenn produkcijai ir viegls un neuzmācīgs aromāts. Veļa pēc mazgāšanas smaržoja svaigi un patīkami, bet tai nebija tā izteiktā ķīmisko smaržvielu aromāta. 

Un, kas ir vēl būtiskāk - Purenn produkcija ir vegāniem draudzīga. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka Purenn ir uzņēmums, kuram rūp dzīvnieku tiesības, tāpēc produkcijā netiek iekļauti dzīvnieku valsts produkti, kā arī tie netiek testēti uz dzīvniekiem. Principā pat šis viens punkts jau pārliecina mani būt uzticīgai šī zīmola produkcijai, jo dodu priekšroku produkcijai, kuras ražošana nepārkāpj dzīvnieku tiesības. 

Man ļoti patīk Purenn mazgāšanas līdzekļu etiķešu dizains - tik krāsains, priecīgs, uzrunājošs, kārdinošs un garšīgs. Nu jā, te gan varētu slēpties arī viens bīstams moments - turēt šos līdzekļus tālāk no bērniem, kas varētu kārdinošās avenes uz etiķetes pārprast, nodomājot, ka pudelē ir kāds garšīgs padzēriens. Ieteiktu ražotājam padomāt par aizsargvāciņu ieviešanu saviem produktiem, lai mazi bērni nevarētu tik viegli piekļūt pudeles saturam.

Pievēršoties mazgāšanas līdzekļu efektivitātei - pretenziju man nav. Cenšos nenovalkāt drēbes līdz tādai pakāpei, lai tās būtu grūti izmazgājamas, tāpēc 99% gadījumu Purenn mazgāšanas līdzekļi lieliski tika galā ar uzticētās veļas mazgāšanu. Kāpēc 99%? Jo vienai baltai kleita kādā no pasākumiem pamanījos uzkleksēt kaut ko, īsti nesaprotu ko. Diemžēl Universālais mazgāšanas līdzeklis netika galā ar šo traipu pat pēc atkārtotas mazgāšanas. 

Mazgājot baltu veļu, nav vērts cerēt uz žilbinoši baltu efektu. Mazgāšanas līdzekļu sastāvā nav optisko balinātāju. Ja žilbinošs baltums ir tev svarīgs, tad jāsaka, ka šie produkti nebūs tev atbilstoši. Bet kopumā mazgāšanas līdzekļi paveic savu darbu labi arī baltās veļas mazgāšanas procesā.

Sevi varu droši saukt par ļoti krāsainu personību - mana garderobe līdzinās varavīksnei. Man patīk krāsas, patīk krāsains un pamanāms apģērbs. Mazgājot krāsaino veļu ar Purenn veļas mazgāšanas līdzekli krāsainai veļai ar  kliņģerītēm, novērtēju to, ka apģērbs nezaudēja savu košo krāsu. 

Ikdienā parasti izmantoju tikai veļas mazgāšanas līdzekļus, bet veļas mīkstinātājus un skalošanas līdzekļus atstāju veikala plauktā. Kāpēc? Jo man ir gludeklis! Tieši tāds ir mans uzskats - ka veļu vajag izgludināt, tad tā būs mīksta un taustei patīkama. Bet nu šoreiz izmēģināju arī Purenn veļas mīkstinātāju un skalošanas līdzekli ar lavandu un alveju. Slinkajām mājsaimniecēm, kurām nepatīk gludināt, šis ir lielisks ieguvums. Dvieļi un gultasveļa pēc mazgāšanas bija mīksti. Varēja iztikt bez gludināšanas - glīti salocīta veļa skapī nemaz neizskatījās pēc neizgludinātas. Patika arī vieglais lavandas aromāts. Došanās gulēt svaigā gultasveļā vienmēr ir bauda. Purenn veļas mīkstinātājs ar lavandu šo baudu tikai palielināja, nodrošinot patīkamu un mierīgu miegu.

Purenn produkcija man tiešām patīk gan efektivitātes, gan sastāva, gan attieksmes ziņā, jo rūpējas par vidi un dzīvniekiem. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies