Moonshine jau realizē jaunu profesiju

moonshine
moonshine 27. septembris 2011 13:27
583

Runājot par jaunām profesijām, jāatzīst,ka pa šo vasaru jau esmu ieguvusi sertefikātus un diplomus jaunajā profesijā. Tomēr mans mērķis ir turpināt apgūt papildus visu,kas ar to saistīts un ne tikai.

 

 

Pati šobrīd mācos pēdējā kursā Latvijas Lauksaimniecības universitātē Sociālo zinātņu fakultātē. Kopš sevi atceros visu laiku mācos un no vienas puses liekas - viss apnika. Tomēr šajā pavasarī manī pēkšņi parādījās vēlme iemācīties kaut ko jaunu. Zināju,ka gribu pamēgināt kaut ko skaistumkopšanā. Tā kā man ir tuvs cilvēks, kurš darbojās manikīra -pedikīra jomā, tad nolēmu,ka jāpamēgina šī profesija. Un šovasar veltīju sevi visu,lai apgūtu šo darbu. 14. septembrī nokārtoju pēdējos eksāmenus un nu esmu sertificēts nagu kopšanas speciālists.

 

Tāpat esmu pabeigusi arī kursus želejas tehnologijās (jeb ikdienas valodā runājot gēla un geliša kursus). Uzskatu,ka tie ir tikai pamati un ir jāpaiet laikam,lai darītu to ideāli, tomēr manī parādījās vēlme realizēt un turpināt apgūt šo profesiju.

 

Kāds teiks - kas tad tur ir - vīlēt nagus. Bet jāatzīst, ka tur ir tika daudz sīkas nianses, kuras jāievēro,lai klients būtu pilnībā apmierināts. Pie tam tika apgūta arī psihologija, līdz ar to māca arī to, kā pareizi runāt un izturēties pret katru cilvēku. Nekad nebiju domājusi,ka man tas varētu tiešām patikt, jo vēl pāris gadus atpakaļ,kad man ieteica apgūt šo profesiju, teicu,ka nekad to nemācīšos,jo mani tracina tā knibināšanās un tādas sīkas detaļas. Taču kārtējo reizi pārliecinājos,ka - nekad nesaki nekad.

 

Šobrīd priekšā ir bakalaura darbs + prakse, jauns darbs, tomēr pēc visa šī vēlos turpināt apgūt šo profesiju, jo tā ir saistīta ar skaistumu, ar prieku, ko cilvēks iegūst, kad iziet no skaistumkopšanas salona. Tā ir fantastiska sajūta, ko jau esmu paspējusi izjust, kad mans klients aiziet projām, var just, cik laimīgs un pašpārliecināts viņš paliek. Un tādejādi arī man pašai parādās pozitīvas domas.

 

Es zinu,ka man tas viss padodas, lai arī šobrīd vēl lēnām. Tomēr galvenais jau ir ticēt sev, saviem spēkiem, kā arī ik pa laikam saņemt atbalstu no citiem. Man ir paveicies, jo man ir visas šīs lietas. Tāpēc esmu pilna optimisma turpināt iesākto.

 


ARĪ TEV IR KĀDA SAPŅU PROFESIJA VAI VĒLME PILNVEIDOT SAVAS ZINĀŠANAS KĀDĀ JOMĀ? DALIES PĀRDOMĀS UN PIEDALIES BLOGU KONKURSĀ. VAIRĀK PAR TO LASI ŠEIT>>

 

 

Blogu konkurss Sieviešu Klubā top sadarbībā ar Biznesa vadības koledžu. Vairāk par koledžu, lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 27. septembris 2011 17:34

feini!

ine 27. septembris 2011 15:23

(Y) :)

moonshine 27. septembris 2011 15:14

Jā, man jau bija atrasta vietiņa, kur varēju iet strādāt, tomēr sakarā ar augstskolu šis tas mainījās, tomēr ceru,ka tiklīdz viss būs sakārtots ar augskolu, turpināšu iesākto šajā jaunaja profesijā.
Man prieks par Tevi un ceru drīz viss Tev sakārtosies,lai laiks pietiek visam. :)

moonshine 27. septembris 2011 15:12

man bija tāpat. Pie tam joprojam man nav pacietības to darīt sev pašai. Tam man ir mana mamma, kura jau ir īsts profesionālis šajā jomā. :) Bet citiem to darī man patīk, lai cik jocīgi man tas pašai neliekas. :)

ine 27. septembris 2011 14:36

(Y) Pilnīgi piekrītu! Kad aizgāju dekrētā un piedzima mazais, man vajadzēja izrauties no mājām, plus vēlējos kaut ko, kas man patīk - izvēlējos nagu kopšanas speciālista profesiju. Nenožēloju! Pavisam drīz plānoju sākt strādāt, tikai nu jau Anglijā. Ar mazo laiks jāsaplāno un - aiziet! :)

banderoso 27. septembris 2011 14:34

Apbrīnoju cilvēkus, kuriem ir pacietība darīt šādus darbus, man pat savus nagus reizēm negribas apčubināt, tāpēc uzticu tos manikīrei ;)

moonshine 27. septembris 2011 14:33

Paldies. ;)

moonshine 27. septembris 2011 14:33

:) Lai vai kā viss iegrozīsies, bet uzskatu, ka papildus profesiju iegūt vajag visiem. Tas ir gan ka balsts, gan kā atslodze no ikdienas, ka arī papildus ienākumi un, protams, sevis pilnveidošana, kas ļauj ticēt saviem spēkiem. :) Paldies.

pece 27. septembris 2011 14:29

Veiksmi realizēt sapņus!

ine 27. septembris 2011 14:26

(Y) Welcome to the club! :) Es arī savulaik no Personāla vadības speciālista pārtapu par nagu kopšanas speciālisti :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā