Mirklis harmonijai: Iittala piedāvā jaunu mājas lietu kolekciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. novembris 2018 14:47
437

Vienkāršība un minimālisms apvienojumā ar funkcionalitāti – Somijas zīmolam Iittala, sadarbojoties ar Japānas zīmolu Issey Miyake,tiek turpināta Japānas un Somijas vienotā dizaina valoda. Jaunā mājas lietu kolekcija veidota, lai radītu harmoniju ikdienas darbīgajā ritmā. Kolekcijā, kas tiek laista klajā šī gada rudenī, tiks iekļautas četras jaunas somas, kā arī parocīgi aksesuāri mājas interjeram. 

Pēc veiksmīgās zīmolu sadarbības 2016. gadā, unikālā tekstila, stikla un keramikas kolekcija paplašinās, radot vēl vairāk inovatīvu dizaina risinājumu. 

Forma, kas neatstāj vienaldzīgu

Tekstila precēs izmantota Issey Miyakesoriģinālā locīšanas un plisēšanas tehnika. Lai arī tekstilpreču dizains izskatās vienkāršs, patiesībā tas ‘izgājis cauri’ 23 dažādiem ražošanas posmiem – no roku darinājuma un īpašas šūšanas tehnikas izmantojuma, līdz pat vairākiem gludināšanas posmiem. Lai saglabātu unikālo dizainu, produkti radīti, izmantojot tikai kvalitatīvākos materiālus. Arī pēc mazgāšanas produkts ieņem savu sākotnējo formu un ir redzamas tā izteiksmīgās locījuma vietas.

20181105144648-80364.jpg

Soma visiem dzīves gadījumiem

Ņemot vērā IittalaIssey Miyake pleca somas panākumus kā vislabāk pārdotajai precei, kolekcija tika papildināta ar jauniem dizaina elementiem un krāsām. Jaunā kolekcija veidota, lai atbilstu mūsdienu aizņemtajam dzīvesstilam un arī ikdienas steigā radītu harmoniju un elegances sajūtu. Kvalitāte, izturība un estētika raksturo jauno kolekciju. Četras jaunās somas piedāvā universālu risinājumu katram dzīves gadījumam – tās ir ērtas un parocīgas gan mājas un birojā, gan arī ballītē. 

Melnā pleca soma, kuras dizainā izmantota Issey Miyaketehnika, tagad pieejama arī jaunā veidolā – ar izteiksmīgām līnijām. Tumšas smilškrāsas pleca somai ir klasiskais ‘zivs asakas’ plisējums, kas pārveido plakano formu 3D dizainā, atgādinot plaukstošu ziedu.  Abas jaunās somas ir pieejamas divos izmēros.

Pirmo reizi kolekcijā iekļauta arī rokassomiņa. Gludais, kompaktais dizains ar tā izteiksmīgi melno krāsu un līniju plisējumu ir piemērots gan ikdienišķiem, gan formāliem pasākumiem. Rokassomiņa, kas pieejama divos dažādos izmēros (15x20 cm un 21x29 cm), ir ideāla arī mazu lietu glabāšanai lielākā pleca somā. 

Harmonija mājās 

Apvienojot ziemeļu un Āzijas dizaina meistarību, kolekcijas jaunie interjera produkti rada harmonisku un mājīgu gaisotni. Iemīļotā spilvendrāna (50x50cm) tagad pieejama jaunā veidolā – zeltainā krāsā. Tādā pašā, eleganti piezemētā tonī tagad pieejami arī galda paliktņi (36x48cm). Tie ir vienkārši uzglabājami –  sarullētā veidā tos iespējams novietot jebkur, neuztraucoties par to, ka tie tiks saburzīti.

Jaunā kolekcija. Visu Iittala X Issey Myakekolekciju iespējams apskatīt www.Iittala.com.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies