Miniatūrie sunīši katrai zodiaka zīmei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. jūlijs 2017 13:30
4441

Auns - Čihuahua

Čihuahua ir drosmīgi, bet ietiepīgi un kaprīzi - gluži kā paši Auni. Izvēloties čihuahua, Auns varēs mazajā suņukā vērot sevi kā spogulī - gan pozitīvo, gan trūkumus. Lai arī čihuahua skaitās dekoratīvi sunīši, tomēr to drosmes pietiks, lai izaicinātu izmērā lielākus suņus, aizsargātu sevi, saimnieci un mājokli. Iepazīstoties ar saimnieci, mazais suņuks dažas dienas veic novērošanas procesu, lai saprastu, cik plaši ir visatļautības rāmji, vienlaicīgi cenšoties šos rāmjus paplašināt sev vēlamajā lielumā. Ja uzreiz nepieradināsi suni pie disciplīnas, šis mazais brīnums ātri vien kļūs par situācijas noteicēju un saimnieku mājās. Lai arī sunītis ir dekoratīvs, tomēr aktivitātes un svaigs gaiss tam ir absolūti nepieciešams. Nestaipi viņu visu laiku rokās vai somiņā, ļauj izskrieties un uzspēlē ar viņu kādu spēli. Čihuahua ir intelektuāli suņi, viņiem ir akūti nepieciešama saskarsme ar citiem suņiem, dzīvniekiem un cilvēkiem. Pastaigu laikā viņi kļūst par maziem pētniekiem. Čihuahua grūti pārcieš ilgstošu vientulību un nošķirtību no saimnieces, viņi pieprasa nemitīgu uzmanību.

20170707131956-90668.jpg

Vērsis - Taksis

Vērši ir pamatīgi visos darbos un pašpārliecināti, reizēm sentimentāli, stingri stāv uz kājām, saglabā līdzsvaru, ciena mājas ērtības un harmoniju. Taksis var kļūt par lielisku papildinājumu Vērša dzīvē. Šie sunīši ir aktīvi, kustīgi, jautri un iniciatīvi.

Ar nepazīstamiem cilvēkiem taksis var būt nedaudz agresīvs, taču Vērsis lieliski tiks galā ar suņa rakstura audzināšanas grūtībām. Vēršu miers un līdzsvars noteikti pāries arī pie suņa.

Takšiem ir mednieka instinkts, tāpēc ir jārēķinās, ka suņuks ļoti labprāt raks dārzā alas. Garas pastaigas ir absolūti nepieciešamas gan taksim, gan Vērsim. Ieteicams šīs pastaigas veikt mežā. Vēsos vakaros taksītis omulīgi saritināsies un ienesīs mieru Vērša mājoklī.

Ja ģimenē ir bērni, taksis ar lielu prieku iesaistīsies visās aktivitātēs un spēlēs, izrādot savu prieku ar skriešanu, lēkāšanu un skaļu riešanu. 

20170707132108-45107.jpg

Dvīņi – Mopsis

Impulsīvie intelektuāļi Dvīņi nemitīgi atrod sev jaunas nodarbes. Dvīņu aktīvajam dzīvesveidam derēs mopši. Šiem suņukiem ir noturīga psihe un jautrs raksturs, tiem patīk vērot apkārt notiekošo, spēj piedot uzmanības trūkumu. Mopsim noteikti ir nepieciešmas aktivitātes gan telpās, gan svaigā gaisā. Mopši ir piemēroti dzīvei pilsētas vidē, taču šīs šķirnes vājais punkts ir elpošanas sistēmas īpatnības, kā arī tieksme pārēsties un paslinkot, tāpēc uztura un aktivitātes programmai nāksies pievērst uzmanību, lai saglabātu suni skaistu, aktīvu un veselīgu.

20170707132211-35923.jpg

Vēzis – Pekinietis

Šie aristokrātiskie suņuki būs īpaši piemēroti Vēžiem, jo mīl komfortu un mēreni mierīgu dienas režīmu. Pekiniešiem, tāpat kā pašiem Vēžiem, nepatīk troksnis un strīdi. Tie ne īpaši aktīvi iesaistās spēlēs, nepakļaujas dresūrai. Imperatoriskie sunīši būs vairāk kā elegants papildinājums līdzsvarotajā Vēžu dzīvē un skaisti iekārtotajā mājoklī. Pekiniešiem ir nepieciešams stingrs režīms – noteikti ēšanas laiki, regulāras pastaigas, kā arī rūpes par zobiem un skaisto spalvu. Šie sunīši pieprasa īpašu uzmanību un rūpes, viņiem ir svarīgi sajust saimnieces mīlestību. Uzmanības deficīts var izraisīt sunim nomāktu noskaņojumu un pat slimošanu. Pekiniešiem ne īpaši patīk bērni, jo tos viņi uztver kā nemitīga trokšņa un nekārtības avotu.

 20170707132309-62864.jpg

Lauva - Šicū (ši-tcu)

Spēcīgs raksturs, gudri, necieš vientulību un ignorēšanu no apkārtējiem, valdonīgi un ambiciozi, patīk atrasties uzmanības centrā un būt apjūsmotiem – Lauvas raksturam un dzīvesveidam būs piemēroti šicū sunīši. Šīs šķirnes suņuki ir dzīvespriecīgi un apburoši, tiem patīk atrasties sabiedrībā un apkārtējo veltītā uzmanība. Šicū ir ārkārtīgi gudri, pašpārliecināti un pacietīgi, taču pieprasa zināmas rūpes – piemēram, regulāru ķemmēšanu un pucēšanu.

 20170707132346-77275.jpg

Jaunava – Bišon-frize

Neskatoties uz Jaunavu apsēstību ar tīrību un kārtību, viņu mājoklī teju vienmēr dzīvo kāds mājas mīlulis. Jaunavām ir piemēroti dažādi terjeri un bišon frize šķirnes sunīši.  Bišon frize šķirnes suņi ir bijuši iecienīti franču aristokrātu vidū. Tie ir cēli, dzīvespriecīgi, mīlīgi, drosmīgi, gudri, uzticīgi, labi uztver dresūru. Bišon frize suņi ir piemēroti dzīvei pilsētas vidē, bet ar noteikumu, ka saimniece vedīs regulārās pastaigās, jo šie suņi īpaši novērtē iespēju padauzīties un izskrieties brīvā vaļā. Izvēloties bišon frize šķirnes suni, ir jārēķinās ar papildus rūpēm par suņa spalvu – regulāru mazgāšanu, ķemmēšanu un frizēšanu. 

20170707132439-14921.jpg

Svari – Jorkšīras terjers

Jorkšīras terjeri ir viena no populārākajām mazo sunīšu šķirnēm visā pasaulē. Jorki nav agresīvi, tie ir labdabīgi, patīk bērni, taču nepatīk strīdi. Jorkšīras terjeri ir aktīvi suņuki. Izvēloties tos, ir jārēķinās ar papildus rūpēm par skaisto un zīdaino spalvu. Jorku spalva neizraisa alerģiju. Šai šķirnei nav raksturīga intensīva spalvas mešana sezonas maiņas laikā.  Jorki ir mierīgi un pacietīgi, izbauda pucēšanas procesu.

 20170707132518-52065.jpg

Skorpions – Toiterjers

Toiterjeri ir pavisam miniatūri, nervozi, maigi, graciozi sunīši, kas pieprasa rūpes, mīlestību un drošības sajūtu. Skorpionus zemapziņā tieši piesaista šādi nervozi un bailīgi suņuki. Skorpioniem vispār patīk palīdzēt vājiem un neaizsargātiem radījumiem.

Toiterjeriem ir rotaļīgs raksturs un parasti laba veselība. Tie ir piemēroti dzīvei pilsētas vidē un mazā mājoklī, patīk bērni, ir gudri un piesardzīgi. Aukstā laikā šīs šķirnes sunīšiem ir nepieciešamas siltākas drēbes, lai nesaaukstētos. 

20170707132600-66370.jpg

Strēlnieks – Minipinčers

Visi Strēlnieki ir neatkarīgi, drosmīgi, gudri, neatzīst autoritātes, aktīvi sporto, ceļo un necieš vienmuļu dzīvi, tāpēc Strēlniekiem ir piemēroti jebkuri medību suņi un minipinčera sugas suņuki. Minipinčeri ir drosmīgi un ziņkārīgi, patīk garas pastaigas, labprāt dauzās svaigā gaisā kaut visu dienu. Šie suņi ir neizsmeļamas enerģijas avots, ar savu optimismu būs lielisks sabiedrotais Strēlnieka ikdienas gaitās. Minipinčeri ļoti maz met spalvu, tāpēc prasīs mazāk rūpes un uzkopšanas darbus. 

20170707132658-47441.jpg

Mežāzis – Džeka Rasela terjers

Mežāzis mīl vienkāršību un dabiskumu, novērtē taupību un funkcionalitāti it visā, reti iekrīt uz dekoratīvām lietām. Vienmēr zina, ko grib, kas ir patiesi nepieciešams. Pašpārliecināti par sevi un savām spējām. Akli nepaļaujas uz modes tendencēm, drīzāk paši veido modi. Mežāzim vislabāk piestāvēs jautrs, apķērīgs, aktīvs suņuks ar stabilu nervu sistēmu – Džeka Rasela terjers. Šīs šķirnes suņi ir drosmīgi, dzīvespriecīgi, uzticīgi, paklausīgi, bezgala aktīvi, nav agresīvi, lieliski saprotās ar bērniem un svešiem cilvēkiem, patīk ceļot, neiebilst pret palikšanu vienatnē uz kādu laiku.

20170707132817-23787.jpg

Ūdensvīrs – Maltas zīda sunītis

Ūdensvīri ir draudzīgi un labvēlīgi, apvieno sevī oriģinalitāti un pat ekstravaganci ar spēcīgām klasiskām vērtībām.

Maltas zīda sunīši nav izteikti populāra šķirne, tāpēc jo īpaši būs piemērots kā oriģināls risinājums Ūdensvīram. Agrāk šīs šķirnes sunīši bija populāri aristokrātu, sultānu sievu un kardinālu vidū.

Maltas zīda sunīši ir labdabīgi, ar maigu raksturu, dzīvespriecīgi, patīk rotaļas ar bērniem, spēj piedot pāridarījumu un izraisa sabiedrības sajūsmu ar savu dekoratīvo izskatu (ja vien saimniece pievērš pienācīgu uzmanību rūpēm par suņa spalvu) un cēlo uzvedību. Šīs šķirnes sunīši būs uzticami sabiedrotie Ūdensvīra ikdienas gaitās un ceļojumos, pacietīgi vēros saimnieci no dīvāna. 

20170707132920-93718.jpg

Zivis – Ķīnas cekulainais suns

Ļoti eksotiska izskata suņu šķirne, kuru tā vien gribās paglaudīt un samīļot. Ķīnas cekulainie suņi neatstāj vienaldzīgos, tie ir ar izteikti maigu dabu, patīk klusums un miers, draudzīgi, uzticīgi visiem ģimenes locekļiem, īpaši patīk bērni. Šie sunīši praktiski nekad netrokšņo un nav agresīvi, kas varētu īpaši patikt sapņainajām un nesteidzīgajām Zivīm. Ķīnas cekulainajam sunim ir interesanta īpašība – tas spēj novērst strīdus un skandālus mājās, kā arī tiem piemīt dziednieciskas un dabas kataklizmu paredzēšanas spējas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 8. jūlijs 2017 13:28 Aggie

Tu nemaz tā nekrāc un negārdz kā mopši? :D

Kerstyna 7. jūlijs 2017 16:24

Un vispār, kad iešu izdienas pensijā - gribēšu korgiju , lai vismaz kāds mani izvelk no mājas :D

Linduchy 7. jūlijs 2017 16:09 VIT@

Visas 3 šķirnes līdzīgas - pūkaini mīlulīši :) (L)

Linduchy 7. jūlijs 2017 16:08 Aggie

ROFL

Ciao 7. jūlijs 2017 16:08

kad pirkām Princi, es gribēju Maltas sunīti, kā reiz :D Bet manējais pekin-shitzu krustojums ir vienkārši mīlulītis :)

Aggie 7. jūlijs 2017 15:58

mopsi, fui, nē!!! galīgi nepareizs šis horoskps

Kerstyna 7. jūlijs 2017 15:31 Linduchy

bija :D

Linduchy 7. jūlijs 2017 15:13 Kerstyna

Tas nav miniatūrs sunīc :D

Kerstyna 7. jūlijs 2017 14:06

Sunīc Lauvai :)