Mēs - es un mans mīlulis Barons

thezeezee
thezeezee 24. aprīlis 2012 11:58
946

Man ir liels gods Jūs iepazīstināt ar Baronu, mīļāko, skaistāko un burvīgāko kaķi visā pasaulē.

Barons ir sešus ar pusi mēnešus jauns runcis. Viņš var lepoties ar skaistu un neticami mīkstu pelēku kažoku un brūni dzeltenām acīm. Viņš ir ārkārtīgi mīļš, ļoti aktīvs un runīgs kaķēns. Mazais minka vēl ir pusaudža vecumā, taču viņa svars jau sasniedzis 4,60 kg, tātad svarīgs. :)

Man bija 11 gadi, kad pirmo reizi kaķu izstādē ieraudzīju britu īsspalvainās šķirnes kaķi. Atceros kā toreiz nodomāju, ka šis ir burvīgākais kaķis, kāds redzēts, turklāt cerēju, ka man kādreiz šāds minka būs, taču nezināju, ka reiz tā būs īstenībā (sapņi piepildās).

Es ilgi šaubījos, vai vajadzētu uzņemties atbildību par kaķi un zināmā mērā samazināt savu brīvību, jo tomēr dzīvnieks prasa uzmanību un arī regulāru mājās būšanu. Pusgada laikā, visu pārdomājot un saliekot pa plauktiņiem, pieņēmu lēmumu par labu kaķim. Tālākais process bija samērā īss, mēneša laikā minka tika noskatīts un vēl pēc mēneša viņš jau bija mājās. Kad devos skatīties kaķēnu, apjuku, jo izskats bija gaužām līdzīgs – visi minkas pelēkā krāsā, vienīgi atšķīrās viņu uzvedība (un izmērs). Toreiz no vairāk kā pieciem kaķēniem, Barons bija tas, kurš vairakkārt pie manis pienāca un pakavējās, lai varētu viņu paglaudīt. Kaķa saimniece teica, ka šis esot dikti aktīvs, taču nepatīkot sēdēt klēpī. Lai arī man gribējās kaķi, kurš labprāt gulētu man klēpī, tomēr Barons bija pārāk mīļš, lai stātos pretim šim argumentam.

Gaidot, kamēr Barons paaugsies, domāju, kādu vārdu dot kaķēnam. Gribējās kaut ko vienkāršu, skanīgu un tai pat laikā cēlu, kas atbilstu britu izcelsmei. Gala rezultātā man iepatikās „niks”- Barons, kuru bija iedevuši kaķenes saimnieki. Barons – vienkārši, skanīgi un cēli.

Mēs ar Baronu dzīvojam kopā tikai četrus ar pusi mēnešus, taču šajā īsajā laikā kaķis  ir kļuvis par pilnvērtīgu ģimenes locekli, turklāt ļoti mīlētu (kaķis to zina). Kaķēns ir dzīvespriecīgs, ašs un ļoti mīļš. Piemēram, šorīt mazais rakaris savu saimnieci pamodināja plkst. 5:45, jo viņš jau bija pietiekami izgulējies un gatavs brokastot. Par savu izsalkušo vēderu minka paziņo katru otro rītu, ieskaitot brīvdienas, un es esmu ar to mierā, jo tāpat taču jāceļas, lai dotos uz darbu, savukārt brīvdienās ceļoties agri diena šķiet garāka.

Lai arī mincis ir aktīvs, tomēr viņš ir diezgan paklausīgs un nekādus lielos „podus” nav savārījis, taču ja jau runājam par podiem, tad pāris reizes Barons ir pamanījies ielekt tualetes podā (kaķis pieradis, ka poda vāks vienmēr ir aizvērts, tāpēc droši lec uz tā, taču pāris reizes tas beidzies diezgan slapji). Pats protams, sabijās pēc šāda slapja pavērsiena un no kļūdām ir mācījies.

Šādas tādas mazas palaidnības jau tiek darītas ik pa laikam, kā puķu podu un vāzu revidēšana (apgāšana), nagu asināšana pret velosipēda riepu un uzrāpšanās uz velosipēda pa riepu, lekšana uz galda (kas nav atļauts), trauku mazgājamās švammes pārvietošana no vienas telpas uz otru utt. Nu tādas mazas palaidnības, kas padara dzīvi jautrāku.

Kā jau visi dzīvnieku mīļotāji, arī es lutinu savu mājdzīvnieku, iegādājoties barību, kas viņam garšo vislabāk, reizi dienā palutinu kaķīti ar kādu īpašu gardumiņu kaķiem, kā arī mēdzu pamasēt muguriņu vai kaklu, kas viņam tik ļoti patīk. :)

Prieks, ko dod mājdzīvnieks, ir vienreizējs, neaprakstāms un to sapratīs tikai tie, kam pašiem ir mājdzīvnieki. :)

Iesūti arī sava mājdzīvnieka konkursa stāstu ar norādi Mājas mīluļu konkursam šeit!

www.royalcanin.lv

Katru nedēļu kādam no jaukajiem draudzības stāstiem tiks veicināšanas balviņa - kārbiņa pārtikas glabāšanai!

Bet galvenā balva - Royal Canin produktu grozs tieši tavam mīlulim!

Ja uzvarētāja mājas mīlulis būs suns, viņš saņems šādu komplektu.

Savukārt, ja laimīgais būs kaķa īpašnieks, tad šādu dāvanu komplektu no Royal Canin.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 24. aprīlis 2012 13:52

paldies :)!

sandijasieviesuklubs 24. aprīlis 2012 13:35

tiešām smuks kaķis!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā