Mērķis īstenots!

pece
pece 29. maijs 2011 18:35
688

Varu atskaitīties, ka taupīšanas uzdevums ir veikts sekmīgi un mērķis īstenots. Laiks nospraust jaunus mērķus!


Atzīstos, ka mans taupības laiks sākās vēl pirms Maija mēneša – gada sākumā izlēmām, ka šogad esam pelnījuši atpūtu kopā ar ģimeni mazā ceļojumā. Ilgi rēķinājām uz priekšu un tapkaļ apsverot dažādus variantus, bet dzīvei tīk piespēlēt savas iespējas. Tā aprīlī radās iespēja nopirkt biļetes ceļojumam uz Briseli – apvienojot lietderīgo ar patīkamo, kamēr es strādāju, tikmēr manējie atpūtās, bet pēdējo cēlienu atpūtāmies kopā. Ceļojuma apraksts būs vēlāk, jo šodien vēl mēģinu atgūties no nenormāli agrās celšanās.

 

Kad bija jau iegādātas biļetes, nekas cits neatlika kā ģimenes budžetā atrast iespēju nosegt arī citas ceļojumu izmaksas, tad nu nācās būt maijā ļoti taupīgai un stingrai, lai ierobežotu savus tēriņus, jo sākumā ceļojums tika plānots uz augusta beigām. Bez tam šī mēneša plānā bija vēl vairāki lieli pasākumi un dažas jubilejas.

 

Vēl gan nav veikti rūpīgi aprēķini par iztērēto, tomēr jau šobrīd zinu, ka budžetā esam iekļavušies un atlikums ir ar pozitīvu bilanci! Nedomājiet, ka Briselē pārtikām tikai no svaiga gaisa un mīlestības, lai gan trušu meklēšana parkā arī bija jauka izklaide!

 

Vienam impulsīvākam pirkumam gan es ļāvos – nopirku bērniem slimības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, lai man sirds ir mierīgāka. Ceru, gan, ka to nenāksies izmantot.

 

Mana mācība sev – ja ir mērķis, tad ietaupīt ir vieglāk, jo rūpīgāk sekoju izdevumiem un neļaujos vilinājumiem. Ja cēla mērķa nav – nauda aizplūst vairāk un ātrāk. Tāpēc man ir nākamais mazais mērķis – šis tas pieremontējams dzīvoklī un gribu vasaras beigās doties vēl kādā ceļojumā, droši vien kaut kur tuvāk.

 

Lai jums izdodas piepildīt savus mērķus!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies