Mans rīta cēliens.

Cerīte
Cerīte 14. oktobris 2016 09:23
1422

Kur tas laiks, ka nav rakstīts!!!!!!!!!!! Bet kad Tu cilvēks izlasi, kā citi no rīta pošas darbam, tad jau ari pašai gribas padižoties.Ne jau esmu kaut kāds paraugs, bet sava kārtība ir arī man......Un tāda diezgan stingra kārtība.

Modinātājs telefonā man koklē 5:45. Tas ir signāls vīram piecelties, ieslēgt Latvijas radio 1, man - ciešāk ietīties segā un abiem kaķiem mēģināt maksimāli man piespiesties/laikam jau lai es neaizbēgu/. Tā pa īstam, kā jau apzinīgs latvietis, es ceļos ar himnu.....un tad sākas mans rīta skrējiens.

Izmetu vīru no vannasistabas pusskūstu, lai tiktu uz tualeti. Procesu pavada histēriska 2 kaķu laušanās durvīs/jo es noteikti tur slepeni lietoju kaķu barību,ha/.

Tad ejam uz virtuvi ēst, pie kam viens no runčiem barojams ar karotīti /tiešā vārda nozīmē/. Vīrietim uzsildu vakardienas putru, vai kā īpašu atzinību izsniedzu kādu sviestmaizi. Man brokastīs ir melnā tēja ar ingveru un Omeprazola tablete.

Tad atvēlu 10 minūtes dušai un rīta skaistumkopšanai. Bet ieejot vannasistabā jūtu - brokastis ir veicinājušas kaķīša vēdera izeju un ar steigu jau jātīra kastīte. Atveru logus, iztīru zobus. Noceļu no loga jaunāko runci, atņemu vīram netītro un izsniedzu tīro kreklu, nomazgāju muti, uzlieku krēmu, dezodorants, persiku eļļa kājām, ūdens pielliešana kaķu trauciņā........

Tā beidzot esmu apģērbusies, pirms iziešanas iemetu somā biezpienu un jogurtu un kādu sava dārza ābolu.

Visu apskatu, pārbaudu - aparātus atslēdzu, logus aizveru.. Tikmēr pagalmā vīrs jau nervozi pīpina mašīnā. Bet mazais runcītis jau atkal sēž kastītē.

Novelku mēteli, iztīru kastīti, uzvelku mēteli, ieslēdzu signalizāciju, aizslēdzu durvis.... un atceros, ka soma palika virtuvē. Viss tas pats, tikai darīts pretējā virzienā un tad atkal viss no jauna.

Sakarsusi un izspūrusi beidzot sēžu mašīnā. Bet darbā esmu laicīgi, mierīgi pabrokastoju, aprunājos ar kolēģiem un sāku strādāt.

Nu tāds man rīts. Cerīte.

Oktobra beztēmas konkurss

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 18. oktobris 2016 08:56

simtu gadu nav dzirdēts! Bet kāds prieks atkal lasīt:) Tu esi mans šārīta `pipariņš`:)
Lai izdevusies diena!

LosOjosVerdes 14. oktobris 2016 17:16

Ha ha ha(Y) Sasmīdināji. Un ļāvi atcerēties manus kādreiz regulāros rītus. Brrr

Linduchy 14. oktobris 2016 11:49

:D (Y)