Manilla paplašinās un uzsāk darbu jaunās telpās

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. aprīlis 2018 08:14
1472

Dizaina papīrlietu veikals Manilla tagad atrodams jaunās, plašākās telpās Tērbatas ielā 55. Līdz ar paplašināšanos un jauno telpu sniegtajām iespējām, turpmāk Manilla saviem klientiem piedāvās arī kafiju un saldumus, kā arī produktu klāsts tiks papildināts ar mājlietu kolekciju.

20180414081359-74633.jpg

Manilla savas darbības laikā ir pāraugusi savas sākotnējās Baznīcas ielas telpas, kur jau kādu laiku bija kļuvis krietni par šauru un šis veikals tiek slēgts. Plašāka kļuvusi gan tirdzniecības zāle, gan arī nodarbību telpa un drīzumā tiks izziņoti jauni aizraujoši īsie apmācības kursi, kas papildinās Manillas iecienītās kaligrāfijas nodarbības. Telpa būs pieejama arī citiem interesentiem īstermiņa īrei, kur rīkot privātas tikšanās vai organizēt pašiem savas radošās nodarbības mazām grupām.

20180414081414-96922.jpg

Viena no jaunā veikala pievienotajām vērtībām būs neliels kafejnīcas stūrītis, tādejādi ieviešot šobrīd pasaulē tik aktuālo “Shop and Coffee” konceptu. Šis jauninājums noteikti īpaši iepriecinās klientus, kuri Manillā izvēlas iesaiņot savu dāvanu. Dāvanu saiņošana un dizaina ietinamie papīri šo gadu laikā kļuvuši par vienu no veikala vizītkartēm, un uzgaidīšanas laiks, līdz klienta dāvana tiek pienācīgi aprūpēta ir lielisks brīdis gardas kafijas baudīšanai.

Manilla aktīvi turpina attīstīt arī savu produktu līniju un šobrīd tiek strādāts pie jaunām apsveikumu kartīšu, piezīmju grāmatu un dāvanu ietinamo papīru kolekcijām. Plānots arī kāds pavisam jauns produkts romantiķiem, dabas mīļotājiem un ceļotājiem, kā arī gada nogalē būs pieejami Manilla plānotāji. Vairums veikalā pieejamo produktu ir no nelieliem nišas ražotājiem un individuāliem dizaineriem, savukārt jaunajai mājlietu kolekcijai tiks piedāvāti Skandināvu ražotāju produkti, kā piemērus minot Bloomingville, House Doctor un Hubsch no Dānijas.

Uzņēmums Manilla dibināts 2013.gada rudenī un kopš atvēršanas brīža ir regulāri papildinājis piedāvāto preču klāstu, palielinājis apgrozījumu un uzsācis savu produktu līniju izstrādi. Veikalā var iegādāties skaistas rakstāmlietas un rakstāmgalda aksesuārus, kartītes dažādām dzīves situācijām, dizaineru veidotas pierakstu klades un mapes, papīra rotaļlietas bērniem, un daudz dažādu ideju dāvanām, kuras izvēlēties un iesaiņot palīdzēs veikala pārdevējas. Tuvākajā nākotnē tiek domāts arī par produktu virzību eksporta tirgos. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies