Mana Zilgmes testēšana

VesmaSk
VesmaSk 26. augusts 2014 13:44
1953

Pastāstīšu savu pieredzi ar Spodrības trauku mazgājamo gēlu Zilgme.

20140826133701-33409.jpg

Tā kā trauku mazgājamās mašīnas fane  ir mana draudzene, bet man savukārt vairāk patīk mazgāt traukus ar rokām, nolēmu iepriecināt draudzeni un gēlu Zilgme uzdāvināt viņai. Savukārt testa „draivu” mēs sarunājām izvest divatā pie kafijas tases paralēli klačiņai.

Abas ar draudzeni  gēlu atvērām un pasmaržojām, bijām vienisprātis, ka smarža ir asa un stipra – tātad līdzeklim vajadzētu būt gana iedarbīgam. Salikām trauku mašīnā traukus, pārsvarā iekrājušās bija kafijas un tējas krūzes, pāris glāzes un bļodiņa, no kuras ēsta aukstā zupa. Iepildījām gēlu, iestartējām mašīnu parastajā režīmā un palaidām un gājām uz istabu dzert kafiju un papļāpāt.

20140826134011-78295.jpg

Pļāpājot laiks paskrēja ātri, gājām skatīt, kas ar traukiem notiek. Atverot trauku mašīnu gaisā uzvēdīja patīkama tīra smarža, trauki bija spoži un spodri, īpaši glāzes. Draudzene priecājās, ka nav redzami kaļķaini ūdens nosēdumi, jo viņas mājās ūdens ir ļoti kaļķains. Acīm redzot, Zilgmes anotācijā rakstītais par spīdumu un pasargāšanu no kaļķa nogulsnēm, ir taisnība. Patiesībā šis līdzeklis, kā draudzene teica, ir divi zaķi ar vienu šāvienu – gan trauki nomazgāti, gan trauku mašīna neaizaug ar kaļķi.

20140826134038-40294.jpg

Nu jau pagājušas pāris nedēļas kopš draudzene veiksmīgi mazgā traukus ar jauno trauku mazgājamo gēlu „Zilgme”. Ir atrasta pareizā deva – tīrākiem traukiem līdzekļa jāliek mazāk, netīriem un iekaltušiem mazliet vairāk par parasto devu. Salīdzinājumā ar tabletēm, gēla daudzumu var variēt, bet jāpaiet zināmam laikam, kamēs "piešaujas" notrāpīt īsto daudzumu.

Secinājumi – trauku mašīnām domātais gēls „Zilgme” lieliski attaisno produkta aprakstā minētās īpašības – tas labi nomazgā traukus, piešķir tiem spīdumu, tiek galā ar kaļķainu ūdeni un pasargā trauku mazgājamo mašīnu no kaļķa nosēdumiem. Un ko vēl vairāk var gribēt? Vienīgais, ko līdz šim nav nācies izpētīt - cena salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem trauku mašīnai domātajiem mazgāšanas līdzekļiem.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies