Mana PictureHappy kalendāra ceļš

Autors: pece, 2010. gada 17. decembris, 12:10:45
Mana PictureHappy kalendāra ceļš

Kā daudzas, arī es, šogad pasūtīju savu personalizēto kalendāru PictureHappy. Priecājos jau iepriekš, ka šogad viss būs gludi, nekādas mokas ar printeri, spirāļošanu un visu citu. Pienāca ziņa, ka mans pasūtījums gatavs izņemšanai. Laimīga un nepacietīga bez maz lidoju uz Prismu pēc saviem kalendāriem.

 

Uzmetu aci- izskatās, ka ir abi un kārtībā. Steidzos mājās un neizpētīju kārtīgi. Mājās apskatoties nācās secināt – jā, viens ir manējais, bet otrs ir gluži no citas operas – pat lietuviešu, ne latviešu valodā. Sapīku.

 

 

Uzrakstīju epastu jau vakarā. No rīta izmisīga mēģināju sazvanīt firmu – bezcerīgi. Ņēmu kalendāru padusē un nesos uz ofisu. Laipna darbiniece uzklausīja manu bēdu stāstu un pārčekoja, ka lietuviešu pasūtījums ar tādu pašu numuru ir vēl uz vietas un gāja meklēt, jo droši vien vietām kas sajaukts. Tomēr arī tajā pasūtījumā nebija mana kalendāra. Tas bij izzudis vai arī nekad nebija bijis. Solīja meklēt un līdz vakaram piezvanīt un atgādāt kalendāru.

 

 

Mani pārņēma nojausma, ka visticamāk ir noticis tehnisks misēklis un mans kalendārs nav nodrukāts. Mani mierināja doma, ka kalendārus drukā tepat Latvijā, ja nu kas gan jau uztaisīs jaunu. Pa dienu tā ar zvanu nesagaidīju, zvanīju pati. Biju mazliet saīgņojusies. Noskaidroju, ka drukās pa jaunu naktsmaiņā un otrā dienā nogādās man personīgi.

 

 

Gaidu, gaidu, pēcpusdienā saņemu zvanu, ka mans kalendārs ir pārpratuma pēc atstāts Prismā, bet varot kurjers savākt no turies un man vakarā uz māju piegādāt, forši, tikai es vakarā mājās plānoju ierasties vēlu, jo bija jādodas uz pasākumu. Apdomāju un teicu, lai atstāj kur ir. Citādi būs kā tam rūķītim no multenes „atnāk rūķis – nama nav, atnāk namiņš rūķa nav”!

 

 

Tā nu vakar dabūju savus kalendārus, bet tā kā abi kalendāri bija vienā pasūtījumā, tad abi ir tikuši izgatavoti vēlreiz. Tā nu esmu tikusi pie vēl viena kalendāra!

 

 

Jebkurā gadījumā, varu teikt, ka būtu gribējies vairāk komunikācijas, bet visādi citādi ļoti konstruktīvs risinājums!

 

 

Paldies viņiem!

 

Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!