Mājokļa pārvērtības violetās noskaņās

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. janvāris 2018 14:54
1501

Pantone krāsu institūts ir pasludinājis ultravioleto toni par 2018. gada krāsu. Maģiskais un noslēpumainais ultravioletais tonis dominēs gan apģērbu modē, gan interjera dizainā.

Violetā krāsa simbolizē radošumu, garīgumu, majestātiskumu un bagātību. Tā ir spēcīga un jutekliska.

20180104145232-82821.jpg

Sekojot modei, 2018. gadā vajadzētu ieplānot remontu un pārkrāsot sienas vai griestus un iegādāties samta dīvānu violetā krāsā. Tomēr ne visi to var atļauties, un tas nemaz nav nepieciešams. Mājokli var padarīt atbilstošu modes krāsai, izmantojot dažādus interjera elementus.

Visvienkāršākais veids, kā ieviest violeto noskaņu viesistabā, ir dekoratīvo spilvenu izvēle. Papildini viesistabas dīvānu ar dekoratīviem spilveniem dažādās violetās nokrāsās, kombinē dažādus materiālus (linu, satīnu, samtu, mākslīgās kažokādas u.c.), rakstus, formas un izmērus.

Vari papildināt viesistabas interjeru ar atbilstošiem aizkariem, paklāju, dekoratīvām vāzēm, svecēm un citiem priekšmetiem violetā tonī.

Viesistabas centrālo sienu vari izrotāt ar jaunu gleznu – stilizēts ametista šķērsgriezums, zvaigžņota galaktika violetās nokrāsās vai lavandas lauki Provansā.

20180104145254-97136.jpg

Ja šajā gadā ir ieplānotas virtuves pārvērtības, nav obligāti jākrāso sienas vai jāpasūta iebūvētās virtuves mēbeles violetā krāsā. Virtuvi var padarīt modernu, papildinot interjeru ar jaunu griestu lampu, krēslu pārvalkiem, trauku komplektu un virtuves tekstilu. Un, protams, virtuvi vienmēr var papildināt ar lavandas mandeļcepumiem jeb makarūniem, kā tos moderni dēvē. Uz virtuves palodzes vari novietot īstas lavandas stādiņu – tas izskatīsies īpaši dekoratīvi un skaisti smaržos.

20180104145319-19721.jpg

Violetā krāsa guļamistabā – gaisīgiem, romantiskiem un saldiem sapņiem. Veicot guļamistabas pieskaņošanu 2018. gada krāsai, noteikti izvēlies violetu gultasveļu. Guļamistabas interjeru var papildināt ar mīkstu paklāju violetā krāsā. Romantiskai noskaņai novieto guļamistabā violetas sveces. Guļamistabā arī iederēsies lavandas stādiņi podiņos vai izkaltēti lavandas pušķīši, jo lavandas aromāts palīdz relaksēties pēc nogurdinošas un saspringtas dienas darbā.

20180104145337-49202.jpg

Plānojot mājokļa pārvērtības violetās noskaņās, neaizmirsti arī par vannasistabu. Ja šajā telpā ir plānots remonts, vari izvēlēties flīzes violetā krāsā. Ja grandiozas pārvērtības nav plānotas, vannasistabu vari papildināt ar violetiem dvieļiem vai mīkstu paklājiņu, stikla, plastmasas vai keramiskiem ziepju trauciņiem violetos toņos. 2018. gadā tavā vannasistabā lieliski iederēsies kosmētika violetā iepakojumā, kas visbiežāk ir ar lavandas, hiacinšu vai ceriņu aromātu.

Veidojot interjeru violetos toņos, ir ieteicams kombinēt dažādus violetos toņus, kā arī papildināt interjeru ar baltu, pelēku vai dzeltenu krāsu.

Lai radošs un skaists 2018. gads tavā mājoklī!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies