Mājokļa enerģētika

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2017 15:39
1759

Mājas ir vieta, kur mēs pavadam lielu daļu savas dzīves - atjaunojam spēkus pēc darba un nodarbojamies ar lietām, kuras mums sagādā prieku. Mājai ir jāsagādā laimīgi mirkļi un jāatjauno enerģijas krājumi. Taču reizēm gadās tā, ka mājokļa enerģētika liek justies slikti gan fiziski, gan emocionāli.

Par mājokļa negatīvo enerģētiku var liecināt vairākas lietas.

Bērni un dzīvnieki bieži slimo, augi nīkuļo un iet bojā

Tavu mājokli vienmēr ir piepildījuši neskaitāmi zaļie augi, bet pēkšņi tie sāk nīkuļot un iet bojā? Uzdāvinātie ziedi novīst jau nākamajā dienā? Bērni un dzīvnieki nemitīgi slimo? Tās ir diezgan skaidras liecības, ka mājokļa enerģētika ir pasliktinājusies. Mazi bērni, dzīvnieki un augi pirmie sajūt enerģētikas pasliktināšanos.

Nemitīgi strīdi

Nav tādu ģimeņu, kurās šad un tad nerastos kāds konflikts, bet nemitīgi strīdi pat par sīkumiem ir pazīme, kuru nevajadzētu ignorēt. Negatīvā mājokļa enerģija spiež uz tajā dzīvojošajiem cilvēkiem, kā rezultātā visi kļūst nervozi, viegli aizkaitināmi. Ja tavā mājoklī sāk kašķēties pat viesi, tā ir skaidra liecība, ka jāķerās klāt pie mājokļa enerģētikas attīrīšanas.

Akmeņi plaisā un maina krāsu

Dabīgajiem akmeņiem ir sava enerģētika. Atrodoties telpā ar negatīvu enerģētiku, dabīgie akmeņi var sākt plaisāt un mainīt krāsu, iegūstot duļķainu toni. Īpaši negatīvo enerģiju uztver kristāls. Kristāli rūpējas par mājokļa enerģijas tīrību. Pasliktinoties mājokļa enerģētikai, kristāls maina toni un plaisā.

Melni zirnekļtīkli

Melnu zirnekļtīklu parādīšanās mājokļa stūros, neskatoties uz regulāru uzkopšanu, arī liecina par sliktu enerģētiku. 

Neparasti deg sveces

Sveču liesmai piemīt īpaša maģija. Tāpēc vaska sveces reaģē uz negatīvu enerģētiku ar neparastu liesmu, melnu dūmošanu, izteiktu pilēšanu un nodzišanu bez īpaša iemesla.

Gaisa trūkums un murgi

Trūkst gaisa pat pēc ģenerālās uzkopšanas un telpu izvēdināšanas? Vajā nemitīgs nogurums, miega traucējumi un murgi? Ja šī problēma ir visiem ģimenes locekļiem, vaina noteikti būs meklējama mājokļa enerģētikā.

Ja vairākas no šīm pazīmēm atrodamas arī tavā mājoklī, ar steigu jāattīra mājokļa enerģētiku!

Mājokļa enerģētikas attīrīšanu var veikt ar baznīcas sveču palīdzību. Vaska sveces apakšējam galam uzliek papīra "svārciņus", lai pilošais vasks nenosmērētu grīdu. Sveci aizdedzina pie ieejas durvīm. Ar degošu sveci ir jāapstaigā visas telpas pretēji pulskteņrādītāja virzienam. Pārvietojoties pa mājokli ar degošu sveci, vari domās vizualizēt tumšās enerģijas sadedzināšanu. Ja esi ticīga, vari skaitīt lūgšanu. Apejot mājokli, atgriezies pie ieejas durvīm. Tur ļauj svecei izdegt līdz galam. Pāri palikušo sveces gabaliņu ietin papīrā un aproc zemē. Ieteicams mājokli vēl papildus izkvēpināt ar kadiķi. 

Mājokļa enerģētiku var attīrīt ar zvana skaņu. Zvana skaņas vibrācijas attīra telpas enerģētiku un atjauno līdzsvaru. Negatīvajai enerģijai ir zema vibrācija, tā izkliedējas zvanu skaņā. Lai veiktu mājokļa attīrīšanu ar zvana skaņu, tas nav speciāli jāpērk. Iedarbosies arī kvalitatīvs audioieraksts.

Iedarbīga metode mājokļa enerģētikas attīrīšanai ir grīdu uzkopšana ar vībotnes novārījuma ūdeni. Obligāti jāmazgā grīdas pēc vecās metodes - ar rokām! Vībotne attīrīs mājokļa enerģētiku un veidos aizsargauru. Ūdeni pēc grīdu uzkopšanas jāizlej ārpus mājas.

Ja mājokļa enerģētika ir izteikti negatīva, ieteicams tās attīrīšanai izmantot kokus-vampīrus -  liepu, apsi vai ievu. Nelielu koka zaru ieteicams novietot telpā, kurā visvairāk izjūti negatīvo enerģiju. Bet, izmantojot šo metodi, ir jābūt īpaši uzmanīgai, jo koki-vampīri ne tikai uzsūc negatīvo enerģiju, bet var laupīt arī tavu enerģētisko spēku, tāpēc nav ieteicams uzturēties ilglaicīgi tā tuvumā. Koka zaru ieteicams mainīt ne retāk kā reizi mēnesī.

Vēl viena iedarbīga metode mājokļa enerģētikas attīrīšanai ir sīpola izmantošana. Sīpolus pārgriez uz pusēm un novieto katras telpas vidū ar nogriezto daļu uz augšu, atstāj uz 12 stundām. Nepieskaroties ar rokām, savāc sīpolus un izmet ārpus mājokļa vai aproc zemē.

Rūpējies par sava mājokļa enerģētisko tīrību, jo tā ietekmē ne tikai tavu emocionālo, bet arī fizisko pašsajūtu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies