Linda Ķuze atklāj mājīguma sajūtas noslēpumus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. februāris 2019 08:44
559

Linda Ķuze: Mājīguma sajūta man sniedz harmoniju starp darbu un ģimeni.

Mana ikdiena ir tik dinamiska, it īpaši pagājušā gada nogalē, tādēļ rutīnu kā jēdzienu es nepazīstu. Ir dienas, kad strādāju coworking jeb kopstrādes  telpās “Teikums”, un ir dienas, kurās lielākā daļa laika paiet, braucot uz dažādām sapulcēm, pasākumiem, savukārt pārējo laiku pavadu, strādājot no mājām Siguldā. Šobrīd esmu ceļā uz mierīgāku ikdienas ritmu, jo esmu otra mazuļa gaidībās, un  cenšos sevi saudzēt un pārslēgties jaunajai dzīvei, kas mani sagaida kā  divu bērnu mammu, taču, protams, vēl gribas skriet un paspēt tik daudz.

Atrast harmoniju starp darbu un ģimeni ir mans lielākais mērķis, pie kura strādāju katru mēnesi visa gada garumā, jo esmu ļoti azartiska un dažkārt varu aizrauties darbos, no kā, protams, cieš ģimenes laiks. Jau sen esmu sapratusi, ka termins “nav laika” ir nekorekts, un patiesībā ir runa par mūsu katra prioritātēm. Tādēļ mans palīgs noteikti ir pašas radītais “Cloudberry” plānotājs, jo kad saliek visu uz papīra, tad galva kļūst skaidrāka un ir labi redzamas šīs prioritātes. Gada nogale bija ļoti saspringta un maz laika atlika sevis palutināšanai un fitnesa aktivitātēm, kuras man sagādā lielu prieku, taču nu jau esmu atpakaļ ikdienas režīmā un katru nedēļu atvēlu laiku arī fiziskajām un garīgajām aktivitātēm. Rūpes par ģimeni sākas no ikdienas niekiem – pankūku rīta vai gardas kafijas pagatavošanai vīram – līdzņemšanai mašīnā – līdz pat kopīgām aktivitātēm un pasākumiem, kas iepriecina viņus.

Man ir ļoti svarīga mājīguma sajūta ikdienā, kas saistās ar iekurinātu kamīnu, skaistu melodiju, smaržīgām svecēm, tīru vidi, pašgatavotām vakariņām, skaisti saklātu galdu, svaigi grieztiem sezonas ziediem un, protams, visu ģimeni mājās. Veselīgie paradumi ir iknedēļas jogas nodarbības un baseina apmeklēšana,  ikdienas mindfulness žurnāla rakstīšana, meditācija, ieklausīšanās savās sajūtās un, protams, plānotāja aizpildīšana. Izbaudu laiku, ko pavadu mājās, un izbaudu laiku, kurā steidzos pa dzīvi.

20190207164434-40750.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies