Ļauj ziediem uzplaukt Tavās mājās!

Autors: , 2011. gada 16. janvāris, 00:00:00
Ļauj ziediem uzplaukt Tavās mājās!

Sēžot mājās, drūmajos un aukstajos vakaros sāku vairāk aizdomāties par telpām, kurās uzturos. Sapratu, ka gribas kaut ko pamainīt, pie tam vēl arī savai mammai cenšos izdomāt jaunu dzīvokļa interjeru.

Nevienam vairs jau nav noslēpums, ka valstī ir ķibele, kuru, protams, jūtam arī savā maciņā. Līdz ar to sāku vairāk meklēt iespējas, kā atsvaidzināt apnikušās sienas, bet netaisot kārtīgu remontu, kurš izmaksās dārgi un pie tam aizņems daudz laika.

Tā nu savos meklējumos uzdūros pāris interesantām idejām. Doma par fototapetēm vai uzlīmēm man vienmēr ir saistījusies ar padomju laika bērzu pļavu uz sienas, kuru atceros no bērnības savas vecmāmiņas mājā. Tomēr kā jau laiks, arī tehnoloģijas un idejas virzās uz priekšu, un papētot šī brīža piedāvājumu šī doma vairs nelikās tik peļama.

Pirmajā brīdī liekas, ka tas ir šausmīgi dārgi un dažādās vietās piedāvājums atšķīrās un patiešām cenas bija augstas, bet, manuprāt, visdraudzīgākās cenas bija www.fototapetes.lv , kurā cenas ir dažādas un var piemeklēt sev vispiemērotāko arī izmēru ziņā. Tāpat ir pieejams dažādas uzlīmes arī flīzēm, ja nu apnikušas parastās baltās flīzes.

Manuprāt, veidojot interjeru vislabāk vadīties pēc principa - jo mazāk jo labāk, jo, ja telpa ir pārblīvēta ar dažādām krāsām un lietām, tas jau paliek nogurdinoši. Tāpēc es iesaku ielikt savā telpā pāris akcentus, kas gan atsvaidzinās, gan piešķirs dzīvesprieku vidē, kurā uzturamies. Un kas var būt patīkamāks, kā ļaut ziediem uzplaukt savā mājā :)

 

Vineta Ludborža