Latviešu mēbeļu ražotāji aprīko pasaules kruīzu kuģus!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. oktobris 2018 18:08
891

Uz Latvijas simtgades sliekšņa veiksmes stāstā dalās pašmāju radītais interjera konceptzīmols Lett, kurš ražo mīkstās mēbeles pasaules līmeņa restorāniem un viesnīcām, kā arī kruīza kuģiem, kas ceļo uz tik tāliem galamērķiem kā Honkonga. Zīmola panākumu pamatā ir vairāk kā 20 gadu ražošanas un meistarības pieredze, unikāla pieeja ikvienam pasūtījumam un, protams, neatlaidība.  

Latviešu veiksmes stāsts mīksto mēbeļu ražošanā.

Nosaukums Lett ir veidojies no vārda lettischjeb latvietis, un pasaules tirgū tas tiek virzīts kā latviešu zīmols, tādā veidā nesot Latvijas vārdu pasaulē. Piesaistot dizainerus no visas pasaules, Lett meistari rada mūsdienīga dizaina funkcionālas mēbeles, kas ir guvušas plašu atzinību pasūtītāju vidū tieši tādēļ, ka tās tiek pielāgotas savam uzdevumam, piemēram, lai izceltu gaismu telpā vai radītu mājīgu noskaņu interjerā. “Mūsu ražotne atrodas vairāk kā 200 kilometrus no Rīgas, tādēļ nereti bija apgrūtinoša ārvalstu pasūtītāju aicināšana un tālā ceļa mērošana, tādēļ līdz ar Baltijā lielākā interjera un dizaina kvartāla “Decco centrs” atvēršanu, zīmolam Lett  pāvērsušās jaunas biznesa iespējas- ir atvērts pirmais showroom, kur ērti iepazīstināt ārvalstu un pašmāju klientus ar saviem  meistardarbiem un satikt dizainerus klātienē.” Stāsta uzsver SIA Lett īpašnieks Mihails Šlujevs. “Lett salonveikals kvartālā “Decco centrs” tika speciāli radīts kā vieta, kur ērti sastapt savu patērētāju un demonstrēt mūsu veikumus klātienē. “ uzsver Mihails Šlujevs.

Nebijis notikums –garšas un dizaina festivāls Rīgā vienīgajā interjera kvartālā!

Jau nepilnu gadu interjera un dizaina kvartāls “Decco centrs” vienuviet apvienojis Latvijā vadošos interjera un mājas iekārtojuma zīmolus. Veiksmīgo mīksto mēbeļu ražotāju Lett un citus uzņēmumus ikvienam būs iespēja apciemot nebijušā notikumā 20. oktobrī no plkst. 11:00-17:00 -dienā, kad interjera un dizaina kvartāls “Decco centrs”rīko “Dizaina un garšas festivālu” ar saistošu programmu visai ģimenei. Lieliskā atmosfērā pasākuma viesi varēs baudīt gan izcilu street foodizlasi no itāļu, spāņu, meksikāņu, latviešu un Āzijas virtuvēm, gan lielisku mūziku un pievilcīgu dizainu. Auto cienītājiem būs ekskluzīva iespēja iepazīt Moller centra zīmola AUDI modeļusAudi Q2 un Audi Q5, kā arī pašu jaunāko - Audi Q8.Savukārt Latvijā sevi nesen pieteikusī jauna koncepta degvielas uzpildes stacija KOOL , kas vienlaikus ir arī ērta ātrās iepirkšanās vieta, sasildīs ar aromātisko latviešu zīmola kafiju un brieža burgeriem.

20181016180755-83497.jpg

Pasākuma ietvaros kvartālā “Decco centrs” izvietotie uzņēmumi  būs sarūpējuši dažādas aktivitātes ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, tai skaitā, trifeļu ražošanas meistarklase, sejiņu apzīmēšana, dažādas prāta spēles, priekšnesums ar elektrību un daudzus citus neaizmirstamus piedzīvojumus. “Dizaina un garšas festivāla” centrālās aktivitātes galvenā varone būs sabiedrībā iecienītā māksliniece Ieva Bondare, kura, kopā ar zināmām personībāmstila eksperti Žannu Dubsku un aktieri Rihardu Leperu veidos milzu kolāžu no salonveikala “Anitra” grīdas segumu gabaliem.  

“Sekojot tendencēm, vēlējāmies organizēt īstus svētkus mūsu kvartālā. Tādēļ kopā ar atsaucīgajiem uzņēmumiem  uz “Dizaina un garšas festivālu” aicinām ikvienu interesentu – ņemiet līdzi bērnus un draugus un pavadiet šo sestdienu kopā ar mums!” aicina “Decco centrs” projekta attīstītājs Valdis Kirikovs. “Decco centrā” esam apvienojuši vairāk nekā 20 vadošo nozares profesionāļu salonveikalus un ikviens no tiem šai dienai ir sarūpējis īpašu pārsteigumu saviem apmeklētājiem.”

SIA “Decco Centrs” ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu un apdares materiālu tematiskais kvartāls un atrodas tikai piecu minūšu braucienā no Rīgas centra - Katlakalna ielā 6D, apvienojot vadošos nozares profesionāļus mājokļu un sabiedrisko telpu labiekārtošanā. Šis kvartāls tika atklāts pagājušā 2017. gada nogalē. Kvartāla izveide ir līdz šim vērienīgākais šāda veida projekts Baltijas valstīs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies