Labsajūtai miegā

thezeezee
thezeezee 24. aprīlis 2014 23:45
1474

Gultas veļa ir katra mūsdienu cilvēka ikdienas sastāvdaļa. Tā var būt maigāka vai asāka, pavisam neitrāla vai viegli pavedinoša, glīti izgludināta vai tikko no veļas šņores – cik cilvēku, tik gaumes un viedokļu. 

Izvēloties gultas veļu, es dodu priekšroku dabīgiem audumiem – kokvilnai, satīnam, linam, Ēģiptes kokvilnai. Pēdējā laikā esmu īpaši iecienījusi satīna gultas veļu. Kāpēc? Nu piekritīsiet taču, ka ir atšķirība - gulēt krepā vai satīnā tērptā segā!?

Satīna pārvalki, spilvendrānas un palagi maksā nedaudz vairāk kā kokvilna vai kreps, taču pataustiet šo burvīgo audumu un sajūtiet tā maigumu. Mmm... Tā jau ir cita klase. Ja šī auduma atšķirību jūt pat pirksti, kuriem nedaudz biezāka āda, jo tiek nodarbināti daudz un dikti ik dienas, tad iedomājieties, kā jutīsies ķermenis (īpaši, ja gulēsi bez apģērba).

Atrodot satīna gultasveļas piedāvājumu veikalā, apskatu visu plašo sortimentu un pievēršu uzmanību dizainam, kas ir mans nākamais kritērijs jau tuvāk pirkuma brīdim.

Šobrīd veikalos ir tik daudz krāsainu, modernu, skaistu gultasveļas dizainu ar burvīgām apdrukām, ka dažbrīd pat ir grūti izvēlēties sev piemērotāko. Tajos momentos cenšos uzburt galvā savas guļamistabas interjeru ar dažādiem gultasveļas variantiem un izvēlos piemērotāko. Taču ne vienmēr, jo ir reizes, kad izvēlos gultasveļu klasiskās krāsās, vai gluži pretēji – kaut ko pavedinošāku. Turklāt gultasveļai piemīt vēl viena fantastiska īpašība - tā var pilnīgi izmainīt guļamistabas interjeru, respektīvi, var atdzīvināt interjeru, piešķirt krāsas vai romantiku, tāpat arīdzan var padarīt neitrālu.

Lai es izdarītu izvēli par labu veikalniekam un izlemtu iegādāties jaunu gultasveļu, ir jābūt dabīgam audumam, skaistam dizainam un kvalitātei atbilstošai cenai. Ja visi šie kritēriji sakrīt, tad dodos mājās un ieģērbju savu sedziņu un spilvenus jaunās drēbītēs.

Galu galā cilvēks pavada astoņas stundas miegā, kas dzīves laikā sastāda gandrīz trešo daļu no dzīves! Šādā kontekstā uz gultasveļas iegādi izvairos ietaupīt, bet labāk investēt, jo labs miegs = labi atpūties prāts un ķermenis.

Saldus sapņus!

20140424234440-35904.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies