Kostīms un svīšana

pece
pece 21. novembris 2012 12:00
1069

Man te atkal ir neliels jautājums jums, par to kā labāk risināt situāciju.

Parasti staigāju kostīmiņos, kur zem žaketes velku blūzi. Žaketi novelku un pārsvarā tā tiek uzvilkta dodoties uz sapulci vai ejot laukā no kabineta. Nesen iegādāju dikti smuku kostīmiņu, kurš valkājams bez blūzes. Kostīms tīrāms tikai sausajā tīrīšanā.

Viss ir forši, bet esmu no tām, kuras svīst diezgan daudz. Lietoju dezodorantu un mazgājos, tomēr blūzītes nākas mainīt katru dienu. Bet žaketi es taču nevaru katru vai katru otro dienu nest uz ķīmisko tīrīt! Tad mana žaketīte ātri vien kļūs par nekam nederīgu lupatiņu un makā finanses sāks dziedāt romances!

Kaut kur biju lasījusi, ka ir tādi ielīmējami ieliknīši, ko var mainīt. Vienus tādus Drogās iepirku, bet tie ne pa kam tur īsti neturējās - nezinu vai es nemācēju ielīmēt, es ne tāda vai arī kostīms ne tāds, bet kaut kas tajā visā nebija riktīgi.

Kādi ir Jūsu risinājumi un ieteikumi?

Pece

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 21. novembris 2012 19:40

Jā,garnier mineral līnija ir laba! Cosmo.lv gan lasīju,ka citām meitenēm ir iekaisumi tieši no šī,taču man viss ir kārtībā un lietoju jau laaaabu laiciņu. lietoju zīmuļveida garnieru.

kresila 21. novembris 2012 19:14

paldies par padomiem. noderēja arī man.

pece 21. novembris 2012 18:11

Es atklāju vasaras beigās 8-|

Noelle 21. novembris 2012 17:39

Nezinu, vai mēs runājam par vienu un to pašu, jo es šo "brīnumu" atklāju tikai šaja vasarā (sākumā?), kad sāka reklamēt to baigo jaunumu (reklāmā meitene sajūsmā vilka savu balto brlūzīti vēl un vēl - vairākas dienas pēc kārtas) :) Es sapriecājos, ka tagad varu darīt tāpat :D

Vienīgi - tas gan fakts - "pirms lietošanas sakratīt" - man šķiet, ka viņam tas sastāvs noslāņojas, jo pavisam svaigs iepakojums ir stipri efektīvāks par to, kurš iet jau uz galu.

Anyway - protams, ka tas individuāli. :) Es laikam baidos, piemēram,no tā paša MAxim, jo cik nav lasīts, ka no tā iedzīvojas iekaisumos un tamlīdzīgās lietās...

pece 21. novembris 2012 16:55

Maxim - lieku aiz auss!
Tātad man vēl ir kur eksperimentēt!

pece 21. novembris 2012 16:54

Garnier mēģināju - atzinu par labu esam (mans vecais atklājums laikam sastāvu mainījis, vai es esmu mainījusies, nelīdz vairs).

pece 21. novembris 2012 16:53

Jā, droši vien mēģināšu citus, šamie saucās Ewa (vai eva). Bet priecē, ka ir tādi, kuri pilda funkcijas godam.

Noelle 21. novembris 2012 14:25

Arī biju nopirkusi tos ieliktnīšus (laikam ne Drogās, bet Stockmanā) - neturējās ne pa kam... :(
Bet, kopš pārgāju uz Garnier minerālu dezodorantu (rullīti), stipri mazāk par sīšanu jāsatraucas. Neticēju, ka tā var būt, bet ir :)

spaara 21. novembris 2012 14:09

Man šķiet Lindex varētu būt labāki pretsviedru ieliktnīši, lai gan arī Drogās esmu pirkusi tādus, kas žaketē turās labi, blūzē, piemēram, gan nē.
Cita alternatīva, ko lietoju, kad negribu sasviedrēt īpašu apģērbu, ir dezodorants Maxim, ko var nopirkt aptiekās un kas patiešām novērš svīšanu uz ilgu laiku. Pārbaudīts praksē! :)

KRX 21. novembris 2012 12:53

Es arī vasarā nopirku Drogās tādus "ieliktnīšus" :) Atceros, ka tie bija vairāki veidi, paņēmu priekšpēdējo cenu (ne dārgākos, bet iepriekšējos), lai nav paši lētākie utt. :D Jā, līmējās kaut kā sarežģīti un man likās, ka briesmīgi biezi un neērti. Taču biju pārsteigta, ka noturējās visu nakti (zaļumballē), kā arī pildīja savu funkciju. Arī ārā nelīda (no T-krekla).
Varbūt pamēģini citus? Kostīmā īstenībā tiem vajadzētu normāli turēties.