Kopsavilkums- trīs nedēļas ar Nutriless

Autors: nosiguldas, 2015. gada 1. decembris, 13:57:37
Kopsavilkums- trīs nedēļas ar Nutriless

Ir pagājušas trīs nedēļas un tagad esmu gatava dalīties pārdomās. Pirmais ko esmu sapratusi, ka turpināšu ieklausīties sevī un meklēt īstos produktus no kā veidot pamatmaltītes. Pēc šīm trim nedēļām kā pastāvīga vērtība manā ēdienkartē ir rīta auzu pārslu biezputra. 

Līdz ar ko varu teikt, ka rīta periods ir sakārtots.

Pēc pamošanās 1. glāze silta ūdens, tad lieku gatavoties putru un dodos tīrīt zobus, pēc kā dzeru vēl vienu glāzi silta ūdens. Pēc pusstundas ēdu biezputru un dodos uz darbu.

9-9.30 dzeru pirmo krūzi kafijas ar kādu mazu našķīti, cepumu, konfekti. (Ja lietoju saldumus atsakos no cukura)

Pusdienās izvēlos gaļu vai zivi un dārzeņus. Kartupeļus, makaronus ēdu ļoti reti.

VAKARS- LAIKS KAD MAN SEVI JĀTURPINA AUDZINĀT. 

Kā jau minēju Nutriless produktus lietoju divas reizes dienā. No kokteiļiem biju spiesta atteikties, jo pēc tiem bija sajūta, ka paliek slikta dūša. Man ļoti gribējās saprast, kas tad īsti tam lācītim vēderā, bet latviešu valodā pilnu produkta sastāvu tā arī neatradu.

 

Paliku pie pusdienu zupas ar salātiem.

REZULTĀTS- 1,5 KG

Es noteikti varu teikt, ka guvu ļoti noderīgu pieredzi. Es sev vairākkārt uzdevu jautājumu, kapēc es to daru, vai man to vajag un tagad varu teikt NĒ, nevajag.

Es varu un gribu atrast to zelta vidusceļu bez palīglīdzekļiem. Pie kā arī palikšu. Man jau protams gribētos būt 72 kg vieglai, bet labi saprotu, ka to izdarīt nevaru dažādu iemeslu dēļ. Sēdēt uz diētām, lai nomestu kilogramus un pēc tam mērķtiecīgi atkal tos salasītu, negribu. 

Neskatoties ne uz ko rezultāts ir un tas ir labi. Ko man deva šī testa iespēja? Palīglīdzekļi tomēr ļoti disciplinē cilvēku un tas bija tas labais rezultāts, kuru es sasniedzu.