KONKURSS: Saimnieks meklē saimnieci

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2016. gada 10. jūlijs, 12:21:16
KONKURSS: Saimnieks meklē saimnieci

Liela daļa pilsētnieču labprātāk pucējas smalkos tērpos, dzer kafiju glaunās pilsētas kafejnīcās un brīvdienās guļ līdz pusdienlaikam. Reti kura ir ar mieru pamest visu un doties izbaudīt uz savas ādas dzīvi laukos – slaukt govis, ravēt dobes, audzējot veselīgus lauku gardumus, krāmēt sienu un gatavot maltīti kuplajai ģimenei.

Sadarbībā ar izrāžu apvienību „Pannas teātris“ rīkojam čaklo saimnieču konkursu. 

Dzīvošana un strādāšana laukos bez šaubām ir smags darbs. Nav nozīmes saimniecības izmēram – neliels piemājas dārziņš vai plaši biešu lauki. Pastāsti un parādi, kā saimnieko Tu!  Varbūt Tev ir padomā kāds uzjautrinošs stāsts par dzīvi/piedzīvojumiem laukos? Droši raksti!

Piedalies konkursā un, iespējams, tieši Tu laimēsi ielūgumu 2 personām uz izrāžu apvienības „Pannas Teātris“ jaunāko izrādi - komēdiju „Saimnieks meklē saimnieci“.

20160627175109-75166.jpg

Par izrādi

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā - tas viss situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā. 

Kā pievienot blogu? 

Konkursa blogu iesūti līdz 2016. gada 10. jūlijam (ieskaitot)! 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši Tavu blogu!

20160627175139-31376.jpg

Foto autors: Kaspars Alksnis.