Kārība mājās soli pa solim.

lauruxs
lauruxs 22. septembris 2014 21:27
2167

Katru reizi skatoties pa TV kur rāda mājas vai dzīvokļus kur valda ideālā kārtība, man liekas ka reāli tas nav iespējams. Jo it sevišķi ja mājās ir mazs bērns kuma ir vēlme iepazīt pasauli, virināt skapīšus, izcelt no turienes saliktās mantas, izmētāt pa zemi sakartās lietas, bet ar savām mantām nespēlēties. Laikam šobrīd manas mājas izskatās apmēram šādi.

20140922210323-20542.jpg

Labi, varbūt pārspīlēju , bet apmēram tā jūtos. Tad nu nolēmu vienreiz pietiek ! Laiks ieviest kārtību.

1.Sāku skatīties, kas ievieš istabā lielāko baraku - Bērna mantas. Izsatīju ar kritisku aci ar ko bērns pagaidām nespēlējas - mīkstās mantas, grabuļi , mantiņas kurām netiek pievērsta uzmanība , jau ilgāku laiku. Tātad ārā nemetu, bet saliku kastē noslēpu pēc kāda laika piedāvāšu . Palika vien pāris rottaļlietas puzle , piramīda, koka klucīši , interaktīvā spēl, lielā mašīna un bumba.Tātad uzreiz jūtu kārtību.

 2. Domāju kam vēl ķerties klāt! Koridors. Tā kā vīram patīk darboties ar auto visā dzīvoklī stāv dažādi sīkumi, no dažādiem auto, kas it kā noderēšot.Liela daļa no tā visa stāv koridorā .  Protams, bez vīra ziņas neko ārā nemetu. Tātad brīvdienā noķēru vīru un saku jātbrīvojas, no tā kas nav vajadzīgs. Sacīts, darīts. Un beidzot izrevidējām visu lieko. Ko nevajadzēja citiem to izmetām āra. Prieks par papildus vietu, kas parādījās izmetot lieko.Izrevidēju plauktiņu pie spoguļa. Skārtoju apavu plauktu. Paveros apkārt nu jau patīkami skatīties.

3. Kā uzturēt kārtību tālāk lai nerodas bardaks? Kā izrevidēt visu lieko ārā ?  Protams ka saprotu ka vienā dienā galā netikšu, jo kā kaut ko sakārtoju rodas sajūta, ka bardaks dodas uz citu vietu...

Tā nu devos interneta dziļumos lai gūtu palīdzību. Rakos rakos, pārsaktīju dažādus variantus līdz uzdūros šādai adresei : http://www.kartigamaja.lv/ Opā , tas man der. Jā un tiešām te atradu arī savu atbildi, ka lietas ir jādara pa maziem solīšiem. Varbūt arī reiz mana māja būs kā no interjera žurnāla izkāpusi...   Lab es jau aizsapņojos, bet pie lietas. Lasu  Esmu dzirdējujusi par Pavasara tīrīšanu, bet šeit piedāvā RUDENS ĢENERĀL TĪRĪŠANU. O veru vaļā laikam jāmēģina. Šodien ieviesu vēl papildus kārtību koridorā un kā izrādās rīt varu atpūsies. Mēģināšu iziet cauri visām dienām ur redzēs kāds būs rezultāts, sliktam jau nevajadzētu būs. 

Vai jūs arī savās mājās veicat lielo ģenerāltīrīšanu? Kad jūs tādu veicat? Kādi ieteikumi ko tīrīt?

 

Bildes no :

http://1.bp.blogspot.com/---kxxjF6ix8/Tzc2UIXzPwI/AAAAAAAABYc/CEXw5Z3Zk94/s320/cleanHouse.jpg

http://www.shitmykidsruined.com/wp-content/uploads/2010/07/tumblr_l547jdQhcb1qbotufo1_500.jpg

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies