Kaķis, kurš staigā, kur pašam tīk un reizēm ķeras pie mājsaimnieču pienākumiem

pece
pece 11. oktobris 2010 00:00
760

Pēc rakstura esmu kā kaķis, kurš staigā un dara, kas paša prātam vislabāk tīk.

 

 

Tāpēc mājās man tīk būt lutināmai un lutinātai kā princesei. Īpaši brīvdienu rītos, kad ļauju brokastis man pasniegt mīļotajam vai meitai un pamosties nevis pēc modinātāja zvana, bet gan tad, kad kafijas smaržas mākonis sasniedz manu degungalu un mazais bērns ir jau sniedzis savu kārtējo slapjo buču un kārtējo samīļojienu.

 

 

Īpaši mājās nepucējos, jo esmu mājās savā teritorijā, kur varu atļauties būt es pati un ģērbties tā, kā jūtos visērtāk. Tas gan nenozīmē, ka staigāju treniņbiksēs – tās man vienkārši riebj, drīzāk dīvainās apģērbu kombinācijās – biezās rakstainās vai košās zeķubiksēs un riktīgi garā džemperī.

 

 

Mājkopība nav mans dzīves centrs, bet no tās tā vai tā pagaidām nesanāk izbēgt, lai gan mēģinu. Citreiz sekmīgāk, citreiz ne tik sekmīgi mājas solī iesaistot gan mīļoto vīrieti, gan bērnus – kopā jautrāk un galu galā visi tak tai mājā dzīvojam kopā. Atkarībā no noskaņojuma gatavoju vakariņas, cepu kārumus, pucēju plauktus un stūrus, spējēju spēles kopā ar bērniem, vai ierušinos ar lielu tējas krūzi dīvānā un lasu grāmatu sadedzot sveces visos telpas stūros, lai tumšajos vakaros mani priecētu gaisma un dzīvā uguns liesma.

 

 

Bīstamo mājsaimnieču seriālu kādreiz skatījos, bet īpaši mīļas man ir režisora Tinto Brasa filmas.

 

 

No rīta es pamostos, nožāvājos un izstaipos kā kaķe, vēl mirkli ierušinos sava mīļotā vīrieša azotē un pasaku labrīt jaunai dienai.

 

 

Visvairāk mani spēj nokaitināt solījumu neturēšana, bet tā pa īstam traukus pa gaisu esmu lidinājusi tik vienreiz dzīvē. Diemžēl ražotāji bij nez kāpēc dikatam izturīgu krūzīti uzradījuši vai arī manā mājās sienas bij par mīkstām – metu divreiz, bet tāpat nesaplīsa.

 

 

Ja es tiktu pie jaunas sulu spiedes, tad to uzdāvinātu māsai, jo viņai šobrīd ļoti, ļoti vajag daudz vitamīnu un prieka! Arī mana kvēlākā vēlēšanās ir - lai notiek brīnums un mana māsa spēj uzvarēt cīņā ar diagnozi vēzis!  

 

Esmu jau pieteikusies uz bīstamo mājsaimnieču ballīti un ļoti ceru ņemt tur dalību. Vēlētos nogaršot kādu gardu dārzeņu kokteili.

 

Foto: http://users.frii.com/

 

 

Un kāda bīstamā mājsaimniece esi Tu? Iesūti savu blogu šeit:

3

 

Atceries, ka visas "bīstamās mājsaimnieces" 16.oktobrī tiek gaidītas pasākumā, kas notiks Elkor Plaza veikalā, kopā ar Sieviešu Klubu un jauno Philips superrrrrīgo sulu spiedi:)!

2

 

1

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandija 11. oktobris 2010 11:55

bilde labā:D