Kādi telpaugi noderēs mūsu dzīvokļa dažādām telpām

nosiguldas
nosiguldas 15. maijs 2014 15:07
2240

KĀDA MANA DRAUDZENE IR NOLĒMUSI VEIKT TELPAUGU INVENTARIZĀCIJU, TAD NU TĀ IEMESLA DĒĻ TAPA NELIELS ŠPIKERIS. ( informācijas apkopojums no interneta krājumiem.)

  Telpaugi ir daļa no mājas interjera. Tos audzējot, var vadīties gan pēc estētiskajiem, gan veselības veicināšanas principiem. Augi var uzlabot gaisa kvalitāti istabā. Telpaugi vairo zaļumu un veselību.

20140515150347-93006.jpg

Amerikāņu pētījumā secināts, ka arī paši cilvēki piesārņo istabas gaisu gan elpojot, gan ar izdalījumiem caur ādu. Skolā, pieblīvētajās klasēs, kuras bieži vien nevar pat kārtīgi izvēdināt, dienas beigās valda pilnīgs bezgaiss. Tāpēc skolēni ātri nogurst, sūdzas par galvassāpēm un citiem veselības traucējumiem.

Labākie indīgo gāzu neitralizētāji ir gerbera, krizantēma, nefrolēpe, Laosas dateļpalma, efeja, parastais gumijkoks, dižā hamedoreja, Deremēnas dracēna, Bendžamina gumijkoks, starainā šeflēra, smaržīgā dracēna, spatifīla, bet guļamistaba nav iedomājama bez orhidejām un arī kaktusiem, kāpēc?

To un  vēl daudz interesantas informācijas lasiet manā blogā :

http://darznieksiesacejs.blogspot.com/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 15. maijs 2014 16:30

Ļoti labs blogs. Paldies. Ieteikums jaunajam blogam par telpaugiem un vispār augiem, puķu augiem, kas nav kaprīzi !? :)